» Арахамія розповів про останню краплю для відставки Рябошапки

04 грудень 2022, Неділя, 20:22

Арахамія розповів про останню краплю для відставки Рябошапки

5 Березня 2020г.
0
Баканов устал от Рябошапки

Голова фракції "Слуга народу" Даивд Арахамія відповів на питання щодо "останньої краплі" для відставки генерального прокурора Руслана Рябошапки Про це він сказав в кулуарах Верховної Ради, передає 5 березня Резонанс із посиланням на Еспресо.TV.

"Останньою краплею... дуже гарне питання. Здається, що це ... ну... немає, я не знаю. Можливо, підписання підозри пану Порошенку, можливо, це і є останньою краплею. Все готово до підписання підозри, але ніхто чомусь цього не робить. До пана Рябошапки найбільша кількість питань. До всіх є питання і всіх будемо питати", - сказав Арахамія.

Як нагадує Резонанс, 4 березня на позачерговому засіданні Верховної Ради депутати заслухали Генпрокурора Руслана Рябошапку. «Ми є єдиним правоохоронним органом, який розпочав реальну реформу, який розпочав реальні зміни. І я вважаю, що це є одним із наших, можливо, і найголовніших здобутків за останні шість місяців», - наголосив він.

Реагуючи на закиди щодо нібито відсутності посадок, Руслан Рябошапка нагадав, що для розслідування топ-корупції в Україні створена окрема антикорупційна інфраструктура: НАБУ, САП і Антикорупційний суд, які відповідають за так звані топ-посадки, зауваживши, що Офіс Генерального прокурора не має впливу на цю антикорупційну інфраструктуру, адже саме це було однією із запорук незалежності і ефективності цієї системи.

«З іншого боку, якщо говорити про корупцію середнього рівня та нижче, то за шість місяців 766 проваджень було передано до суду, 880 осіб фігурує у цих провадженнях, 250 корупціонерів отримали свій вирок, тобто посадки таки є», - цитує слова Генпрокурора його Офіс.