» Богдан пояснив, для чого Україні потрібна ще одна судова реформа

02 липень 2022, Субота, 02:46

Богдан пояснив, для чого Україні потрібна ще одна судова реформа

18 Червня 2019г.
0

Президент Володимир Зеленський має намір розробити свій проект судової реформи. Про це в ефірі телеканалу "Україна" 16 червня 2019 року повідомив глава Адміністрації Президента Андрій Богдан.

За його словами, в Україні фактично закінчилася судова реформа, яку проводила попередня влада. "Що ми бачимо - рівень довіри до судової влади не піднявся: українці не вірили, як не бачили результатів, так і не бачать. Недовіра до судової системи і її ефективне функціонування - це саме питання інвесторів в Україну ніколи не прийде інвестор, якщо не буде чесної і некорумпованої судової системи", - сказав Богдан, передає Резонанс із посиланням на Українські Новини.

Богдан повідомив, що команда Президента не хоче йти шляхом перестановки людей з одних місць на інші. "Якщо не змінюється суть - треба реформувати процеси, які проходять у судовій системі, треба реформувати законодавство, яке відповідає за чесність судової системи, за залучення до відповідальності людей, які приймають рішення не на підставі закону, а на підставі якихось своїх внутрішніх факторів", - зазначив глава Адміністрації.

Богдан наголосив, що вже створюється робоча група, яка розроблятиме проект судової реформи. "Але ця судова реформа буде спрямована не на те, щоб підняти якихось людей і переставити їх місцями і контролювати судову владу. Вона буде створена для того, щоб це були такі противаги, які б функціонували належним чином, як у нормальній розвиненій країні, яка забезпечувала б саме чесність прийняття рішень, і це б відкрило дорогу для великих інвестицій і розвитку держави", - наголосив Богдан.