» ДБР: Хто претендує на Західний регіон?

17 серпень 2022, Середа, 00:34

ДБР: Хто претендує на Західний регіон?

17 Липня 2018г.
0
Снимок экрана 2018-07-17 в 19.50.58

В України вже понад 3 місяці триває проведення конкурсу на зайняття посади Директорів територіальних управління ДБР, який вже добігає до свого завершення.

Згідно з діючим законом «Про Державне бюро розслідувань» внутрішні комісії Бюро оголосило конкурси на зайняття посад до семи територіальних управлінь, які розташовані в містах Києві, Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську. Планувалося залучити до ДБР нових та сучасних керівників, талановиту молодь, випускників вищих навчальних закладів, дати можливість їм будувати новий правоохоронний орган, але насправді список кандидатів рясніє з корупціонерів, які намагаються здобути своє місце «під сонцем» і залишитися «при кормушці», - передає Багнет.

ХТО ТАКИЙ МИКОЛА ДРУЗЮК?

Один з таких новий «старий» кандидат Друзюк Микола Васильович, який на даний час обіймає посаду керівниках Радехівської місцевої прокуратури Львівської області. Пана Друзюка Львівщина знає як найбільшого корупціонера, який тільки і чекає щоб очолити корупційні потоки регіону. Також він відомий, як людина, яка фабрикувала справи проти автомайданівців на підтримку злочинної влади Януковича.

Є і інші цікаві факти, які стали надбанням громадськості про нового «старого» кандидата. В інтерв’ю журналістам НТА Микола Друзюк представив себе новою людиною з новим баченням. Але маючи стратегічні плани не пам’ятає елементарного, а саме про земельні ділянки, які є у власності. І головне, як будучи на державні роботі, пан Друзюк зумів заробити кошти для їх купівлі? Для кращого розуміння амнезії можливого керівника ДБР в Західному регіоні дивіться на відео.

Мабуть відповідь про статки прихована в іншому. Не є таємницею, що Друзюк Микола Васильович являється людиною Львівського кримінального авторитета на прізвисько «ПУПС» – Народний депутат України Кривецький Ігор Ігорович.

БІЗНЕС ІНТЕРЕСИ

Інтерес Кривецького у призначені Друзюка на посаду Директора територіального управління ДБР у м. Львові полягає у тому, що після призначення останнього можна буде отримати повний контроль над контрабандними потоками на митницях Західної України (Львівська, Закарпатська, Волинська), а не потрібних людей прибрати з свого шляху через замовні справи.

Варто заначити, що «ПУПС» вже намагався контролювати Львівську митницю через своїх псевдопатріотів – Громадську організацію «Розвиток громади», але завдяки принципової позиції окремих громадських організацій йому це не вдалося.

За інформацією з власних джерел, призначення Миколи Друзюка архіважливе та знаходиться на першому місці у пана Кривецького і він ні перед чим не зупиниться. Для цього він вже «купив» членів комісії, які будуть голосувати за Друзюка М.В. До речі, на днях відбулась нарада членів зовнішньої комісії. На ній ще до офіційного голосування визначено Друзюка переможцем конкурсу.

Тим часом директор ДБР Роман Труба, відреагував на колективне звернення членів конкурской комісії.

КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД У ДБР НА МЕЖІ ЗРИВУ, — ЗМІ

Враховуючи, що Верховна Рада пішла на канікули, не ухваливши зміни до Закону України "Про Державне бюро розслідувань", Р. Труба звернувся до зовнішньої комісії з проханням оголосити другу хвилю конкурсного відбору на 44 посади центрального апарату Бюро. Про це він написав у своїй колонці на "Українська правда" Також він повідомив, що 18 липня зовнішня комісія оголосить переможців конкурсу на 27 керівних посад, після чого він як Директор Бюро прийматиме рішення про призначення на посади.

«Це рішення має бути виваженим та об’єктивним. Державне бюро розслідувань не було задіяно в цьому конкурсному відборі, але я як директор Бюро несу відповідальність за роботу майбутніх працівників. Ніхто не має сумніватися в їхній репутації. Тому звертаюся до Ради громадського контролю при ДБР з проханням детально та професійно проаналізувати інформацію стосовно майбутніх переможців та надати директору Бюро позитивні чи негативні висновки щодо них. Також я прошу всіх журналістів-розслідувачів, громадських експертів долучитися до цього процесу», - написав Р.Труба, передає Резонанс.

У ДБР ЗАКЛИКАЮТЬ ПОВІДОМЛЯТИ «ПРО ОСОБИСТІ, ДІЛОВІ ТА МОРАЛЬНІ ЯКОСТІ ПРЕТЕНДЕНТІВ»