» Депутати вимагають від Генпрокурора Луценка розслідувати вбивство Чорновола

02 квітень 2023, Неділя, 12:07

Депутати вимагають від Генпрокурора Луценка розслідувати вбивство Чорновола

24 Лютого 2017г.
0
chernovol_3

Понад 300 народних депутатів України вимагають від Генпрокурора Юрія Луценка розслідувати вбивство героя України, колишнього лідера партії "Народний рух України" В’ячеслава Чорновола. Про це у Facebook повідомив народний депутат України Ігор Васюник.

«Три роки тому суд закрив кримінальну справу за фактом загибелі В’ячеслава Чорновола, аргументувавши своє рішення тим, що це було звичайне ДТП. Хоча матеріали справи говорять зовсім про інше, зокрема те, що В’ячеслава Чорновола добивали кастетом… та багато іншого, що говорить про умисне вбивство лідера НРУ», – написав депутат.

Він переконаний, що «непокаране зло регенерує себе: відсутність покарання винних у вбивстві Чорновола призвело до безкарності вбивць Гонгадзе, потім Героїв Небесної Сотні…».

ХТО І ЧОМУ ВБИВ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА? ВІДЕО

Як нагадує Ukrinform, В'ячеслав Чорновіл - український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х - 90-х років; Герой України (2000, посмертно).

Чорновіл загинув 25 березня 1999 року за нез'ясованих обставин в автокатастрофі під Борисполем. Чимала частина суспільства переконана, що це було політичне вбивство.