12 квітень 2024, П'ятниця, 15:19

Гвоздь вважає, що загроза нападу Росії все ще існує

28 Січня 2021г.
890 450 601189ba3246a

Навесні 2014 року Росія за допомогою наступальної операції могла зайняти територію України до Дніпра, наказ уже був підписаний Путіним. Таку думку висловив колишній керівник української Служби зовнішньої розвідки Віктор Гвоздь. Він вважає, що загроза нападу все ще існує.

Про це пише Резонанс 28 січня із посиланням на Lenta.ua

Розвідник розповів, що в той час у ВСУ не було жодної боєздатної частини, а військове керівництво намагалося знайти, чим прикрити небо над Києвом.

ПЗРК ставили, щоб прикрити парламент, тому що не знали, чим прикрити Київ. «Чотирнадцятий рік, кінець лютого», - пояснив Гвоздь в інтерв'ю каналу «Апостроф».

Він підкреслив, що зараз легко критикувати рішення влади, проте необхідно враховувати умови, які були в той період.

«Пам'ятаю, як тоді висилалися машини, ставилися на смугу в Гостомелі, так як боялися, що сяде російський спецназ», - зізнався колишній керівник Служби зовнішньої розвідки.

За його словами, якби в Україні почалося кровопролиття, наприклад, в Криму, то російські військовослужбовці могли б почати операцію і дійшли б до Дніпра.

«У той час ви знаєте, що вздовж кордону була розгорнута стотисячна угруповання ... І вони б маршем в той час, березень, дійшли б до Дніпра», - сказав Гвоздь.

Гвоздь вважає, що загроза нападу все ще існує, оскільки величезна угруповання ЗС РФ стоїть на кордоні з Україною, а на озброєнні у російській армії знаходяться ракетні комплекси «Іскандер», здатні нести тактичну ядерну зброю.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram