» Голомша назвав ще одного претендента на посаду очільника ГПУ

01 липень 2022, П'ятниця, 14:45

Голомша назвав ще одного претендента на посаду очільника ГПУ

25 Липня 2019г.
0
Снимок экрана 2019-07-24 в 16.25.58

- Пан Рябошапка є юристом, який має достатнє проходження і правозастосовчу практику. Але… не сказав би, що будь-хто має бути Генеральним прокурором. Це хибна уява… Утім, якщо пан Рябошапка оточить себе фаховими заступниками, тоді він зможе виправдати довіру Президента України. Про це заявив телеканалу 112 перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік) Микола Голомша, передає Резонанс 25 липня 2019 року.

РЯБОШАПКА – ОДИН З КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ ГЕНПРОКУРОРА, — ЗЕЛЕНСЬКИЙ

На думку почесного працівника прокуратури, очільником ГПУ має бути фахівець, здатний вказати главі держави на порушення закону. Чи зуміє сказати «ні» Президенту близький соратник Володимира Зеленського - покаже час, - зауважив Голомша.

І додав, що є й інші кандидати. Зокрема, Віталій Касько.

Також заслужений юрист України відзначив, що попередня влада дискредитувала органи прокуратури та правоохоронні органи.

«Популізм, застосований до боротьби з попередниками був надмірним», - відзначив він, і розкритикував реформу органів прокуратури.

ЩОДО НАСЛІДКІВ «РЕФОРМУВАННЯ» ПРОКУРАТУРИ ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

За словами Голомші, «ті менеджери прокуратури, які себе сьогодні такими позиціонують, і розповідають, що щось їм заважало танцювати - вони дуже погано відтанцювали свою реформу».

Як нагадує Резонанс, раніше в еіфрі телепрограми "Право на владу" голова політичної партії «Патріот» та доктор філософії Миколи Голомша заявляв: "Якщо у Вас болить око - треба, мабуть, вживати адекватних дій і позбутись хвороби. Уявіть собі: Ви, прийшли до лікаря, а замість окуліста - стоматолог. Яка, в принципі, різниця?! Є диплом лікаря … Але чи сядете у крісло стоматолога лікувати око? Сумніваюсь! То чому ж у нас побутує думка, що кожна кухарка може бути гарним прокурором! Ще й реформувати/лікувати “государєво око”.