13 квітень 2024, Субота, 13:12

Гусєв попросив у Венедіктової допомоги у подоланні корупції в Укроборонпромі

26 Лютого 2021г.
Снимок экрана 2021 02 26 в 19.27.33

"Я підписав звернення до Генерального прокурора з проханням провести перевірку дій посадових осіб, які очолювали підприємства, які сьогодні перебувають в жалюгідному стані. Чи був це злий намір, чи це була злочинна недбалість або щось ще — відповіді на ці питання ми очікуємо від правоохоронної системи", - заявив генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв в інтерв‘ю телеканалу "Дом".

Як передає Резонанс 26 лютого, в ефірі програми "На самом деле: Крим" Гусєв наголосив, що є "ціла низка моментів: деякі підприємства були доведені до банкрутства, до стану нездатності виконувати замовлення".

Також керівник "Укроборонпрому" розповів, що міжнародна компанія Baker Tilly Ukraine провела аудит держконцерну, результати якого опубліковані на сайті "Укроборонпрому, а також заслухані Наглядовою радою підприємства.

СПЕЦПРОКУРАТУРОЮ ЦР ЗАБЕЗПЕЧЕНО СТЯГНЕННЯ З «КУЗНІ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» ШТРАФНИХ САНКЦІЙ НА КОРИСТЬ МОУ

Нагадаємо, Спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону в лютому 2021 року забезпечено реальне виконання рішення суду щодо стягнення з ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» штрафних санкцій на користь оборонного відомства.

Було установлено, що зазначене комерційне підприємство порушило умови одного з державних контрактів та не поставило Військово-Морським Силам України обумовлену угодою продукцію спеціального призначення.

У лютому 2020 року Спеціалізованою прокуратурою регіону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» пред’явлено позовну заяву щодо стягнення штрафних санкцій за порушення умов державного контракту, невиконання робіт з проведення державних випробувань замовленої продукції, що призвело до її несвоєчасного отримання оборонним відомством.

Зазначимо, що з метою досудового врегулювання договірних відносин, Міністерством оборони України на адресу комерційного підприємства неодноразово направлялись листи з вимогами повідомити про стан виконання умов контракту та дату початку державних випробувань замовлених виробів, проте всі претензії залишилися без відповіді.

Лише за втручання Спеціалізованої прокуратури Центрального регіону Господарським судом м. Києва задоволено позовну заяву прокуратури у повному обсязі, стягнувши з підприємства-порушника штрафні санкції за порушення умов державного контракту на поставку продукції військового призначення на загальну суму понад 790 тисяч грн.

За результатами дій державних виконавців щодо примусового виконання вищевказаного рішення суду, у лютому 2021 року сума коштів в повному розмірі перерахована на рахунки Міністерства оборони України.

СПЕЦПРОКУРАТУРА ДОПОМАГАЄ “УКРОБОРОНПРОМУ” СТЯГНУТИ 3,3 МЛН ГРН З ЗАВОДУ “КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ”

Раніше повідомлялось, що Господарський суд м. Києва задовольнив позов військового прокурора Миколаївського гарнізону та зобов’язав ПрАТ «Завод “Кузня на Рибальському”» сплатити 3,3 млн грн державному підприємству «Миколаївський суднобудівний завод» ДК «Укроборонпром» за поставлену продукцію оборонного призначення.

За даними Резонансу з джерел у судовій владі, у січні 2021 року до Господарського суду міста Києва заступником Генерального прокурора було пред‘явлено позов в інтересах держави в особі МОУ до "Кузні на Рибальському" про стягнення штрафних санкцій за несвоєчасну поставку катеру на загальну суму 90 млн грн.

Наразі Офісом Генпрокурора вивчено стано розслідування у 187 кримінальних провадженнях стосовно службових осіб підприємств, що входять до складу ДК "Укроборонпром". 147 з них - за фактами зловживання службовими повноваженнями та розкрадання екс-керівництва

ПОРОШЕНКО ТРЕБУЕТ СРОЧНО ПРОВЕРИТЬ ИНФОРМАЦИЮ О МАХИНАЦИЯХ В УКРОБОРОНПРОМ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram