14 червень 2024, П'ятниця, 12:04

Керівник кіберполіції просить ОАСК визнати протиправним моніторинг НАЗК способу його життя

5 Жовтня 2020г.
4bbcb72a32e47a850b879bae8e5b5230fc517b6e31a4bdffdf889dc61595e239.png

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов керівника Департаменту кіберполіції Національної поліції України Олександр Гринчак до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про це повідомляє Резонанс 5 жовтня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Позивач просить суд визнати протиправним здійснення НАЗК моніторингу способу його життя та зобов’язати НАЗК припинити такий моніторинг.

На його думку, правове регулювання порядку проведення моніторингу способу життя осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на сьогодні відсутнє.

Наразі ОАКС вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Як нагадує Резонанс, два місяці тому "Слідство.Інфо" показало, що Олександр Гринчак не задекларував будинок площею 221 квадратний метр у Києві, яким офіційно володіє його матір, але в якому начебто живе він сам.

Будинок розміщений на території житлового комплексу «Італійський квартал», який розташований на березі Дніпра в Оболонському районі Києва. Він складається з кількох десятків таунхаусів, вілл і так званих «віллет» – двоповерхових будинків, розрахованих на дві сім’ї.

В одній з таких віллет у 2016 році придбала житло мати нинішнього керівника кіберполіції Людмила Гринчак, - стверджують журналісти.

А в листопаді 2017 року Київрада своїм рішенням передала Людмилі Гринчак у власність земельну ділянку під цим будинком.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram