Кінолог виправної колонії постане перед судом за 500 грн хабара поліцейським - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 14:14

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Кінолог виправної колонії постане перед судом за 500 грн хабара поліцейським

21 апреля 2020г.
0

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього інспектора – кінолога відділу охорони Білоцерківської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області. Він обвинувачується у пропозиції надати та наданні неправомірної вигоди поліцейським за невчинення ними в його інтересах будь-якої дії, з використанням наданого їм службового становища (ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України).

Про це Резонанс поінформували 21 квітня у ДБР.

Слідством встановлено, що 27 січня 2020 року обвинувачений надав працівникам патрульної поліції неправомірну вигоду в сумі 500 грн за непритягнення його до адміністративної відповідальності. Поліцейські зафіксували вчинення інспектором відносно своєї матері домашнього насильства - побоїв та мордування (ст. 173-2 КУпАП).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Київської області. Оперативний супровід - Відділ моніторингу та зонального контролю Київського обласного управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк.