» Наливайченко наголошує на важливості нейтралізації російського інформаційного впливу

30 червень 2022, Четвер, 23:04

Наливайченко наголошує на важливості нейтралізації російського інформаційного впливу

30 Січня 2019г.
0
IMG_4246-635x485

Головні завдання влади на сьогоднішній день – це інформаційна безпека країни, а також захист виборців та результатів виборів. Про це заявив кандидат у Президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко у коментарі журналістам під час заходів із вшанування пам`яті Героїв Крут у селі Літки на Київщині. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу політика.

«Влада повинна гарантувати громадянам, що їх захистять на виборчих дільницях. Потім захистять їхні голоси після дня голосування, і третє – що будуть захищені результати виборів», – вважає Наливайченко.

Ще один важливий напрямок, вказав він, це захист усіх електронних ресурсів ЦВК – від сервера до реєстру виборців.

Крім того, зазначив Наливайченко, правоохоронці повинні зробити усе, аби не допустити потоку в Україну кримінальних грошей з Росії. Це гроші на підкуп, провокації, замовні антиукраїнські матеріали в ЗМІ. «Це серйозна загроза. Цього не можна допустити», – сказав він.

Кандидат у Президенти також наголосив на важливості нейтралізації російського впливу через засоби масової інформації.

«Вздовж кордону з Росією мають працювати українські теле- і радіоканали. А у деяких наших областях та й на передовій досі легше «піймати» канали ДНР і ЛНР, ніж українські», – зауважив політик, наголосивши, що це серйозний сигнал для української влади – вона не достатньо приділяє уваги питанню інформаційної безпеки.

«Усе це у сукупності давно означає для уряду, що захищати свою землю треба й інформаційно – створюючи і розповсюджуючи український контент, сприяючи розвитку українських радіо та телебачення. Щоб вся Україна слухала і бачила українські ресурси. Але – і це головне – українські незалежні та цікаві ресурси. Ось цього не вистачає. І це, я думаю, одна зі слабкостей, яка проявиться під час виборів», – зазначив Валентин Наливайченко.