12 квітень 2024, П'ятниця, 16:26

Після інтерв‘ю Резонансу Бурмича – Нескоромний записав відеозвернення

9 Лютого 2021г.
изображение 2021 02 09 143041

Першим на інтерв'ю Резонансу народного депутата Анатолія Бурмича відреагував екс-перший заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний. 9 лютого він вперше розмістив у соцмережі Telegram свое відеозвернення

"Я записую це відео, по-перше щоб показати, що я живий, в безпеці і недосяжний для людей, які хотіли б мене усунути.

А по-друге повідомити, що завтрашньої прес-конференції, на жаль, не буде: влада України оголосила мене в міжнародний розшук і за порадою адвокатів мені доведеться змінити тактику захисту. Як саме я буду чинити далі, буде залежати від того, як пройдуть переговори з представниками європейських правоохоронних органів", - заявив Нескоромний.

У своєму відозверненні він зазначив, що готовий надати європейцям інформацію про "корупцію у вищих ешелонах влади".

За його словами, у нього є дані «щодо розкрадання міжнародної допомоги», про виведення грошей з державних банків, «Ощадбанку», «Приватбанку». А скоро він отримає інформацію щодо «Укрексімбанку» та «Укргазбанку».

Також він підтвердив свою готовність розповісти, що «насправді відбувається в Службі безпеки України».

«На жаль, СБУ зараз не працює на користь безпеки країни. Багато співробітників зараз завербовані і працюють на користь тих чи інших іноземних розвідок. Торгівля даними, контрабанда, транзит наркотиків», - заявив Нескоромний.

За словами Нескоромного, глава СБУ Іван Баканов «не контролює ситуацію у відомстві», та «ним грають в своїх інтересах». З цієї причини, зазначив Нескоромний, немає повної картини того, що відбувається, і у президента України.

«Повна інформація про це у мене є. З доказами і документами. Я знайду спосіб її оприлюднити. Якщо юристи будуть не проти, то почну просто публікувати її в Telegram», - підсумував він.

Як нагадує Резонанс, народний депутат України Анатолій Бурмич звернувся до МВС та поліції з проханням відкрити кримінальне провадження за фактом вбивства Дмитра Нескоромного.

"Головне, що живий... Від серця відлягло...", - написав 9 лютого у коментарі Резонансу екс-керівник Главка "K" СБУ Бурмич

НЕСКОРОМНЫЙ МОГ БЫТЬ УБИТ В РЕЗУЛЬТАТЕ СПЕЦОПЕРАЦИИ, – БУРМИЧ ОБРАТИЛСЯ К АВАКОВУ

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram