» Порошенко дізнавшись про можливий приїзд слідчих залишив свою дружину та покинув музей, – ДБР

07 грудень 2022, Середа, 08:19

Порошенко дізнавшись про можливий приїзд слідчих залишив свою дружину та покинув музей, – ДБР

26 Травня 2020г.
0
101058607_3901006836638499_1547430541555400704_o

П'ятий Президент України неодноразово повідомлявся про виклик на допит до ДБР, але жодного разу не з'явився. Із ЗМІ Бюро стало відомо, що він перебуває у музеї Гончара. З метою вручення повідомлення про виклик на допит та проведення слідчих дій працівники ДБР вирушили до музею Івана Гончара, - йдеться у заяві Державного бюро розслідувань, оприлюдненій 26 травня.

Як передає Резонанс, спікер Держбюро Ольга Чиканова акцентувала, що "Петро Порошенко дізнавшись про можливий приїзд слідчих залишив свою дружину та покинув музей. Саме дружина Порошенка в якості родича свідка згідно вимог КПК України і отримала повістки про виклик на чергові допити. Звертаємо увагу, що дії працівників ДБР проводились відповідного до Кримінального процесуального кодексу України".

Водночас у ДБР констатували, що "адміністрація музею та інші особи перешкоджали проведенню слідчих дій. З урахуванням подій, які відбувалися на території музею, для належного проведення необхідних слідчих дій, задіяно спецпідрозділ".

Під час виконання обов’язків спецпідрозділу ДБР будь які заходи фізичного впливу не застосовувалось, - твердять у Бюро.

Наразі проведення слідчих дій завершено.

ДБР ВИКЛИКАЄ ПОРОШЕНКА У СПРАВІ ПРО ПРИХОВУВАННЯ ВІД МИТНОГО КОНТРОЛЮ КОЛЕКЦІЇ КУЛЬТУРНИХ ЦІННОСТЕЙ

- Пам'ятайте, ДБР зареєструвало провадження, що, мовляв, Порошенко завіз 43 картини контрабандою. Так ось! Сьогодні Петро Олексійович дуже красиво і витончено вмочив пустотливу дбрівскую морду в калюжу. Виставив все картини в музеї Гончара для загального огляду. Причому там же представлені всі митні декларації і платіжки про сплату мита, - стверджує у соцмережі журналістка Олена Яхно.