» Позиція МВС та Генерального прокурора є непрофесійною та інфантильною, – Старенький

28 червень 2022, Вівторок, 22:12

Позиція МВС та Генерального прокурора є непрофесійною та інфантильною, – Старенький

18 Червня 2019г.
64305339_2117832091842787_8380357264745168896_n

За надзвичайними подіями в виправних установах стоять прихильники злодійських традицій, які створили злочинну організацію з метою протидії державним інституціям, - написав у Facebook заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін за підсумками наради під головуванням Генерального прокурора України Юрія Луценка пройшла дуже важлива нарада, в якій взяли участь керівництво Національної поліції, СБУ, Державної кримінально- виконавчої служби України. 14 червня 2019 року розглядались питання щодо останніх негативних подій, що мали місце у державних виправних установах, розташованих в Одеській, Черкаській, Дніпропетровській областях.

ПРО СИТУАЦІЮ НАВКОЛО БЕРДЯНСЬКОЇ ВК-77

На сьогодні, на жаль, у кожній області держави є «положенці», які за узгодженням зі «злодіями у законі» в місцях позбавлення волі обирають так званих «смотрящіх», діяльність яких, перш за все, спрямована на послаблення режиму утримання, за принципом «підтримуєш злодійській рух - живеш комфортно, отримуєш «грів» та привілеї», - констатував заступник очільника НПУ.

І додав, що "основна мета діяльності «злодіїв у законі» - збагачення, як особисте, так і наповнення різного роду «общаків», які й є фінансовим підґрунтям для подальшої злочинної діяльності та розповсюдження «злодійської ідеології». На сьогодні підконтрольна злодіям тільки одна установа перераховує до «злодійського общака» до 500 тисяч гривен щомісяця, до речі на теперішній час в Україні функціонують 138 установ виконання покарань".

ЧОМУ СПАЛАХНУВ БУНТ У ОДЕСЬКИЙ КОЛОНІЇ?

За даними Аброськіна,  "за частину цих грошей створені та діють різні підконтрольні «злодіям» громадські організації, окремі псевдоактивісти, наймаються адвокати, а також корумпуються співробітники правоохоронних органів та судді".

Останнім часом «злодії» активно використовують різного роду журналістів, правозахисні групи, мета одна - послаблення режиму утримання в виправних установах, дискредитація керівників різного рівня правоохоронних органів, які займають принципову позицію", - вважає один із керівників Національної поліції.

МІН’ЮСТ ЗАЧИЩАЄ ПЕНІТЕНЦІАРНУ СИСТЕМУ

Дуже "порадувала" оцінка про порядних керівників, яких хочуть підставити "авторитети", - сказав у коментарі Резонансу екс-керівник голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький.

І риторично запитав: "А не ці керівники винні саме в такому стані справ? Хіба не вони створили та використовують корупційні піраміди в кожній установі? Хіба не вони багато років заперечували вплив кримінальних авторитетів на установи своїми заявами "в нас все під контролем? Хоча і я і інші професіонали кричали вголос про поглинання установ злочинним світом? Хіба не вони заявляли про те що "іх там нєт" , коли я повідомляв про безпорядки в колоніях і СІЗО? Хіба не вони залишали без реагування та без дисциплінарної відповідальності винних серед начальників установ та управлінь? Хіба не вони".

Така позиція МВС та Генерального прокурора є непрофесійною та інфантильною - мовляв, ми всі молодці, то нам просто "авторитети" заважають, - вважає екс-керівник ДПСУ.

О ЧЕМ НЕ ЗНАЛ ПАН АБРОСЬКИН (ОБНОВЛЕНО)