13 квітень 2024, Субота, 23:47

Профільний Комітет Ради підтримав зміни до закону про ДБР

31 Березня 2021г.
ДБР

31 березня Комітет з питань правоохоронної діяльності Верхової Ради рекомендував прийняти за основу законопроект № 5117 «Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про Державне бюро розслідувань" щодо розблокування діяльності комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань».

Про це написав у соцмережі Facebook народний депутат України Григорій Мамка, передає Резонанс.

"З тих пір, як Державне бюро розслідувань мало б «перезапуститись», минуло більше року, але орган досі працює без легального керівника. Під час свого виступу на Комітеті я підкреслив, що так довго тривати не може", - зауважив Мамка.

Законопроектом пропонується дати можливість Кабінету міністрів визначити своїх представників у комісію з проведення конкурсу на зайняття посади директора ДБР без погодження таких кандидатур з міжнародними партнерами. Наразі подано 6 кандидатів до комісії, черга лишається за урядом, який досі не надав своїх кандидатів.

Він вважає, що "ДБР, в компетенції якого знаходяться обов’язки з розслідування справ, в яких фігурують правоохоронці, судді та інші високопосадовці, має отримати свого керівника і працювати згідно чинного закону".

ОРГАН БЕЗ ГОЛОВИ: ЧИМ ЗАВЕРШИТЬСЯ ІСТОРІЯ З ПРИЗНАЧЕННЯМ КЕРІВНИКА ДБР?

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram