26 травень 2024, Неділя, 19:15

Ратифікація Харківських угод: правоохоронці провели обшуки у приміщеннях парламенту, Кабміну, МЗС та РНБО

16 Березня 2021г.
Офіс Генерального прокурора
Офіс Генерального прокурора

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора слідчими СБУ та Державного бюро розслідувань проведено ряд обшуків в адміністративних будівлях органів державної влади, які були залучені до підготовки та ратифікації «Харківських угод» у квітні 2010 року. Зокрема, слідчі дії відбулися у приміщеннях Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України, Ради національної безпеки і оборони України.

Про це повідомляє Резонанс 16 березня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Обшуки проводилися в рамках розслідування кримінальних проваджень за фактами вчинення державної зради вищими посадовими особами держави, які в період 2008-2010 років вчинили умисні дії на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці України шляхом надання іноземній державі – Російській Федерації та її представнику – Президенту РФ Дмитру Медведєву допомоги у проведенні підривної діяльності проти України, а також захоплення державної влади, що призвело до втрати територіальної цілісності України, військової агресії з боку Російської Федерації та анексії півострова Крим (ч.1 ст.111, ч. 3 ст.109 КК України).

Під час проведення слідчих дій відшукані та вилучені документи, які підтверджують підготовку та ратифікацію так званих Харківських угод вищими посадовими особами держави в порушення вимог Конституції України та Закону України «Про міжнародні договори України», а також про обізнаність цих осіб щодо подальшого збільшення особового складу окремих військ та військової техніки Збройних Сил РФ на території України.

Відомості зазначені в цих документах будуть використані як докази у кримінальних провадженнях.

ШИШКІН ВИМАГАЄ СВОГО ДОПИТУ В СБУ У СПРАВІ ХАРКІВСЬКИХ УГОД

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram