12 квітень 2024, П'ятниця, 15:44

Суд залишив Микитася під арештом

20 Січня 2021г.
2468031

Київський апеляційний суд залишив у силі арешт ексголови «Укрбуду» Максима Микитася за підозрою в організації викрадення столичного адвоката.

20 січня 2021 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані стороною захисту на ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 31 грудня 2020 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого в ОВС відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП міста Києва та застосовано ексголови "Укрбуду" запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави строком до 27 лютого 2021 року включно.

«Рішення Шевченківського районного суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном до 27 лютого 2021 року залишити без змін, апеляційні скарги захисту... залишити без задоволення», – йдеться в рішенні суду.

Як повідомили у ЗМІ, під час засідання Микитась заявив про свою непричетність до інкримінованого йому злочину, зазначив, що рішення суду першої інстанції було ухвалене з порушеннями. «Потрібно було закрити мене... це повністю фальсифікована, сфабрикована справа», – сказав він.

Своєю чергою представники сторони обвинувачення вказали на достатність доказів причетності Микитася до організації викрадення столичного адвоката та відзначили наявність ризиків для розслідування справи у разі пом'якшення запобіжного заходу.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram