20 травень 2024, Понеділок, 19:07

Священик помер у сауні з дівчатами (відео)

8 Лютого 2017г.
Снимок экрана 2017 02 08 в 13.58.37

26-річного протоієрея Йоанна Корнуту було знайдено мертвим в одному із закладів для відпочинку в Броварах під Києвом. Смерть спіткала священика в сауні з дівчатами легкої поведінки, які до того ж його пограбували, йдеться у відеосюжеті видання "ПравдаТут".

Тіло отця Йоанна Корнути знайшли співробітники сауни і повідомили про подію правоохоронні органи. Як з'ясувалося, "особи, які мали зовнішність дівчат легкої поведінки", пішли в сауну разом з о. Йоанном, де провели з ним час, а потім покинули заклад, залишивши мертвого священика без його особистих цінних речей.

Зокрема, у протоієрея пропав мобільний телефон. Також з тіла священика зник дорогий ланцюжок, який зафіксували камери відеоспостереження, коли отець Йоанн з повіями входив у сауну. Під час обшуку тіла було знайдено посвідчення водія на ім'я Корнути Івана Івановича, уродженця Закарпатської області.

Експертиза встановила, що смерть священнослужителя була природною. У протоієрея під час суботнього відпочинку в сауні раптово зупинилося серце через відірваний тромб.

Поліція відкрила кримінальне провадження з позначкою "природна смерть". Хоча родичі покійного не писали заяву про пограбування священика в поліцію, правоохоронці розшукують дівчат, які супроводжували о. Йоанна. Їх допитають на предмет обставин, за яких сталася смерть священика, повідомив радник ГУ Національної поліції в Києві Микола Жукович.