12 квітень 2024, П'ятниця, 18:10

В Одесі знайшли Мамуку Хонського

18 Березня 2021г.
2

В Одесі 17 березня оперативники поліції затримали "злодія в законі" на прізвисько Мамука Хонський.

Про це 18 березня повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За даними оперативників управління стратегічних розслідувань в Одеській області Національної поліції, Мамука Хонський незаконно потрапив в Україну та тимчасово оселився в Одесі. Статус «вора в законі» 44-річний уродженець Грузії та громадянин Російської Федерації отримав у 2005 році, відбуваючи покарання у в’язниці. Він неодноразово був засуджений за скоєння тяжких злочинів. Загалом провів у місцях позбавлення волі РФ понад 20 років. Останній раз звільнився у жовтні 2020 року.

Аби не допустити реалізації злочинних планів «вора в законі» та поширення його злочинного впливу на території області, правоохоронці за допомогою оперативних служб Нацполіції встановили його місце перебування, - наголосили в ДСР НПУ.

Співробітники обласного управління Державної міграційної служби України склали адміністративний протокол за порушення норм міграційного законодавства.

Наразі чоловіка помістили в пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Вирішується питання щодо його примусового видворення із забороною в’їзду в Україну.

За даними з відкритих джерел, Мамука Хонський - він же Чхаберідзе Мамука Демурович (1976 р/н). Народився у Грузії, потім перебрався до РФ. 2012 року у СІЗО №5 Москви його намагались коронувати, утім - безуспішно. ЗМІ повідомляли, що Мамука послуживши пішаком у великій "злодійській грі", так і залишився без статусу "злодія в законі". Це не перший подібний випадок у біографії Мамуки Хонского. 2005 року його начебто коронували у російській в'язниці для особливо небезпечних злочинців у місті Владимирі (установа ОД-1/Т-2), але за два тижні позбавили цього статусу, - пише Резонанс.

ДЕСЯТОК ПАРЛАМЕНТАРІВ МАЮТЬ ЗВ’ЯЗКИ ЗІ ЗЛОЧИННИМИ УГРУПОВАННЯМИ, – КЕРІВНИК ДСР

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram