» Валентин Наливайченко: кілер Аміни Окуєвої приходив і по мене

30 червень 2022, Четвер, 23:24

Валентин Наливайченко: кілер Аміни Окуєвої приходив і по мене

6 Листопада 2018г.
0
IMG_4236-635x485

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко розкритикував українські спецслужби за їхній непрофесіоналізм. Про це він сказав в ефірі телеканалу NewsOne, передає Резонанс.

«Після кожного гучного вбивства – по кілька версій та політичний піар. Далі – жодного реального розкриття і покарання замовників», – наголосив В.Наливайченко. При цьому він вперше розповів про те, що з кілер Аміни Окуєвої приходив по нього. «Він приходив до офісу руху «Справедливість» – в наш громадський рух і просив про зустріч зі мною», – сказав політик.

В. Наливайченко уточнив, що йдеться про кілера Аміни Окуєвої, якого він упізнав з фото, яке оприлюднили працівники поліції. «Більше того, я з ним зустрівся. Він представився журналістом одного з німецьких видань.» «По очах цього чоловіка, я зрозумів, що це професійний вбивця», – розповів лідер Руху «Справедливість».

В. Наливайченко наголосив, що Україні потрібні ефективні і професійні спецслужби. «Країні для того потрібні спецслужби, щоб кілери не розгулювали по офісах політиків, щоб вони не зустрічалися з журналістами й активістами та не скоювали замахів», – зазначив він.

Нагадаємо, у червні 2017 року Києві було затримано громадянина Росії Артура Денісултанова, при якому був паспорт на ім’я громадянина України Олександра Дакара, за підозрою в замаху на екс-командира батальйону імені Джохара Дудаєва Адама Осмаєва і його дружину Аміну Окуєву. Другий замах на Аміну Окуєву, 30 жовтня 2017 року, виявився фатальним.

«РОЗСТРІЛЬНИЙ СПИСОК»: КОГО ВБ’ЮТЬ НАСТУПНИМ ПІСЛЯ АМІНИ ОКУЄВОЇ