18 квітень 2024, Четвер, 06:26

Вбивати бізнес набагато людяніше, ніж вбивати людей, – Ольга Василевська-Смаглюк

20 Листопада 2020г.
Снимок экрана 2020 11 21 в 00.29.28

Карантин вихідного дня став причиною протестів підприємців, адже основний заробіток багатьох бізнесів припадає саме на суботу та неділю. Проте зараз вибір стоїть між бізнесом і життям людей.

Таку думку висловила народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк в ефірі програми "На самом деле: Украина" на телеканалі "Дом", передає Резонанс 20 листопада.

"Можливо, це прозвучить цинічно, але вбивати бізнес набагато людяніше, ніж вбивати людей. Я подивилася на людей, підприємців, вони стояли без масок, стояли без дотримання дистанції. Я вважаю, що це загрозливо. Це не громадянська і не патріотична позиція тих людей, бо вони не використовують маски і не дотримуються дистанції", – зазначила нардеп.

Василевська-Смаглюк додала, що більшість українців не довіряють владі, тому протести відбуватимуться в будь-якому випадку.

"Тому що люди, перш за все, думають про те, як прогодувати своїх дітей. Це теж нормально. Тут потрібно самим підприємцям проявити патріотичну і громадянську позицію. Із програмою доступних кредитів, з усіма компенсаторними механізмами, з усім, що влада дає їм, (вони повинні, – ред.) вирішити для себе, що буде дешевше для їхнього бізнесу – карантин вихідного дня або повний локдаун", – підсумувала народний депутат.

ПОЛІТИЧНА ПРОФАНАЦІЯ АБО ЯК МОНОБІЛЬШІСТЬ ЗНОВУ «ОБВЕЛА НАВКОЛО ПАЛЬЦЯ» ПІДПРИЄМЦІВ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.