» Венедіктова дає Холодницькому, Трепаку та Мамедову “шанс показати себе”

07 грудень 2022, Середа, 21:34

Венедіктова дає Холодницькому, Трепаку та Мамедову “шанс показати себе”

18 Березня 2020г.
777

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова не планує звільняти заступників генпрокурора, зокрема Віктора Трепака і Гюндуза Мамедова.

Про це вона повідомила Українським Новинам, передає Резонанс 18 березня.

"Пішов тільки Чумак за власним бажанням, тепер потрібно наповнювати прокуратуру, а не знекровлювати її. Всі, хто хоче і може чесно і професійно працювати, - для всіх є шанс показати себе", - сказала Ірина Венедіктова.

За її словами, такий шанс мають і Віктор Тріпак і Гюндуз Мамедов, а також керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький.

"Я думаю, що вони можуть дати хороший результат", - підкреслила генеральний прокурор.

П’ЯТЬ ПОРАД НОВОМУ ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ

Як пише Резонанс, 17 березня керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак представив нового Генерального прокурора Ірину Венедіктову співробітникам ОГП. Єрмак назвав її професіоналом, який виправдає великі сподівання, покладені наразі на Офіс. «Переконаний, що Офіс Генерального прокурора буде працювати ефективно, буде на сторожі українського законодавства і відповість на всі виклики суспільства, яке чекає, в першу чергу, на законність, на справедливість», - наголосив він.

Нагадаємо, 17 березня парламент підтримав подання Зеленського. За призначення Венедіктової очільником ОГП проголосували 269 народних обранців.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИРІШИВ, ЩО ВЕНЕДІКТОВА НАЙКРАЩИЙ КАНДИДАТ У ГЕНПРОКУРОРИ (ОНОВЛЕНО)

У цей же день т.в.о. генерального прокурора Віктор Чумак заявив про звільнення з органів прокуратури. Утім, 18 березня йому довелося повертатись до ОГП. "Їду на роботу. Бо вчора мене не звільнили і буде прикол, якщо заступника генерального звільнять за прогул:) то мушу їхати", - написав він у соцмережі.

Як інформував Резонанс, 5 березня парламент висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці. Його перший заступник Віталій Касько подав у відставку, а тимчасово виконуючим обов'язки генпрокурора став Віктор Чумак.

ЯК ВІДНОВИТИ ЕФЕКТИВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОКУРАТУРИ