» Військова прокуратура не вбачає порушень законодавства у спецоперації контррозвідки

02 квітень 2023, Неділя, 12:25

Військова прокуратура не вбачає порушень законодавства у спецоперації контррозвідки

22 Листопада 2016г.
0
snimok-yekrana-2016-11-23-v-00-53-27

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону з березня 2015 року розслідує кримінальні провадження щодо молодшого сержанта Баранова О. В. та прапорщика Одинцова М. Є., які під час служби у в/ч, дислокованій в Криму, під час окупації півострову не виконали наказу про прибуття до нового місця служби і вчинили дезертирство, у зв’язку з чим були оголошені у розшук. Про це повідомляє військова прокуратура Південного регіону України.

У відомстві нагадали, що 20 листопада 2016 співробітники СБУ, "виконуючи доручення військової прокуратури, у повній відповідності до вимог кримінального процесуального законодавства затримали Баранова та Одинцова на території України".

21 листопада затриманим вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 408 (Дезертирство) КК України.

Слідством також установлено, що Баранов та Одинцов, порушили військову присягу на вірність Україні, вступили на службу до збройних сил агресора, чим сприяли окупації. З огляду на це найближчим часом їм також буде оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) КК України.

Напередодні голова СБУ Василь Грицак оголосив на брифінгу про затримання двох зрадників - колишніх військовослужбовців ЗСУ.

За інформацією "Резонансу", затримані проходили службу саме у тій військовій частині АРК, де під час анексії 2014 року загинув український військовослужбовець.

111122222