» ВІйськова прокуратура з‘ясовує обставини поранення представника ЗМІ під час тренувань офіцерів запасу

03 жовтень 2022, Понеділок, 04:57

ВІйськова прокуратура з‘ясовує обставини поранення представника ЗМІ під час тренувань офіцерів запасу

7 Липня 2017г.
0
d793a9099305cabb1c9a67b6311a7a6a

Військовою прокуратурою Криворізького гарнізону, "зважаючи на суспільний резонанс події та її зв'язок із проведенням навчальних зборів офіцерів запасу на базі однієї з військових частин у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області", розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 КК України (Недбале ставлення до військової служби, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану). Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону України.

У прокуратурі нагадали, що 6 липня під час занять біля адміністративної будівлі виконкому Саксаганської райради у м. Кривому Розі Дніпропетровської області представник одного із місцевих Інтернет-видань отримав вогнепальне поранення в область шиї, "заподіяно цивільною особою із наявної при ній вогнепальної зброї".

Обставини цієї події розслідуються в рамках розпочатого Криворізьким відділом поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області провадження за ст.ст.128 ч.1, 263 ч.1 ККУ.

Наразі підозрювану цивільну особу затримано в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за вказаними статтями та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Військовою прокуратурою Криворізького гарнізону Південного регіону України в свою чергу ретельно досліджуються всі питання організації та проведення вказаних занять.

За результатами проведеного досудового розслідування буде надано оцінку діям усіх службових осіб, які безпосередньо брали участь у їх проведенні, та у максимально стислі строки буде прийнято відповідне правове рішення.