» За політичну корупцію має бути кримінальна відповідальність, – Холодницький

29 червень 2022, Середа, 10:56

За політичну корупцію має бути кримінальна відповідальність, – Холодницький

19 Листопада 2018г.
0
Холод САП

Було багато заяв про те, що ми багато говоримо про корупцію в політиці. Так пишіть заяви! Приходьте в САП, приходьте в НАБУ. Будьте тими, хто викриватиме цю політичну корупцію. От тоді буде результат. На цьому в ефірі телеканалу ZIK наголосив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Гість програми підкреслив, що державне фінансування партій – хороша ідея, але в українських реаліях вона перетворилася на додатковий заробіток політичних сил.

«От у країнах змінюються лідери партій, змінюються їхні члени, але партії залишаються. А в Україні за лідерами йдуть деякі партії. Таким чином працює і фінансування партій. От я як прокурор скажу, що в нас є провадження про так звану політичну корупцію. Але її юридичного визначення немає. В законні не написано, що таке політична корупція. Але те, що її немає у Кримінальному кодексі – це не означає, що її немає де-факто», – зауважив керівник САП.

Назар Холодницький наголосив, що за політичну корупцію має бути кримінальна відповідальність.

За його словами, відповідальність має бути і за підкуп виборців.

Нагадаємо, голова Центру «Ейдос» Віктор Таран заявив, що на фінансування політичних партій України протягом двох років із державного бюджету виділили понад 1 млрд грн.