21 октябрь 2018, Воскресенье, 04:13

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ГПУ планує арештувати екс-голову ВГСУ Татькова?

16 декабря 2017г.
0

Вища рада правосуддя 16 грудня 2017 року розглянула подання заступника Генерального прокурора Анжели Стрижевської про надання згоди на утримання під вартою колишнього судді Вищого господарського суду України Віктора Татькова.

Як повідомляє Резонанс, ВРП вирішила повернути подання ГПУ без розгляду, оскільки торік Верховна Рада звільнила суддю ВГСУ В. Татькова.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року Вищий адміністративний суд України відмовив колишньому голові Вищого госпсуду В. Татькову у задоволенні його позову до ВРП та Міністерства юстиції щодо звільнення.

Рік  тому цього ж дня Генеральна прокуратура повідомила про підозру Віктору Татькову та судді Вищого госпсуду Артуру Ємельяновув у незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.

19 жовтня керівник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що В. Татькова оголосили у розшук. За версією адвоката, він  виїхав на кордон на лікування.

У грудні 2016 Печерський районний суд Києва відмовив ГПУ у дозволі на затримання і доставку до суду екс-судді Віктора Татькова.

ВІКТОР ТАТЬКОВ ПІШОВ, АЛЕ СПРАВА ЙОГО ЖИВЕ