Юрій Луценко - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

14 июль 2020, Вторник, 18:20

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
Юрій Луценко

Генеральний прокурор України


29 июля 2019

Якщо мій заступник, або з 1/08 я сам отримаємо всі необхідні доказові матеріали слідства і повні протоколи запущених НАБУ в ефір протоколів НСРД — підозра буде підписана.  Якщо ні — буде службова відповідальність тих, хто ставить пресконференції вище вимог КПК.

0
03 ноября 2017

Посадовими особами КМДА у 2006-2011 роках, спільно з групою суб’єктів господарювання створено схему, спрямовану на незаконне відчуження комунального майна, шляхом прийняття участі у проведенні торгів та аукціонів, з метою набуття права власності на майно за заниженою вартістю для подальшого його використання або перепродажу. Загалом, за вказаний проміжок часу Головне управління комунальної власності у м. Києві відчужило 381 об’єкт нерухомості, з яких близько 50% було реалізовано за участі задіяних у схемі підконтрольних суб’єктів господарювання. Такі злочинні дії завдали місцевому бюджету збитків на суму понад 500 млн грн.

0