Галина Климович критично оцінила перспективи справи ДБР про погрози Президенту Зеленському - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июль 2020, Четверг, 15:37

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Галина Климович критично оцінила перспективи справи ДБР про погрози Президенту Зеленському

26 ноября 2019г.
0

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань у тісній співпраці та за оперативного супроводу Служби безпеки України скерували до Генеральної прокуратури України проект повідомлення про підозру у погрозі вбивством щодо Президента України чинній народній депутатці України та громадянці. Крім цього, до прокуратури направлено проект подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності згаданої народної депутатки України. Про це 26 листопада 2019 року повідомило ДБР.

За попередньою інформацією Бюро, 26 жовтня 2019 року народна депутатка України та громадянка, перебуваючи у м. Львові, здійснили онлайн-трансляцію на відеохостингу YouTube та в соціальній мережі Facebook, під час якої висловлювали погрози вбивством, адресовані Президенту України Володимиру Зеленському, пов’язані з його державною діяльністю.

У ДБР це кваліфікували як погроза вбивством щодо Президента України (ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України).

- Складно щось коментувати в цьому випадку. Погроза вбивством має бути конкретною і реальною, і саме такою її має сприймати потерпілий. Лайливий спіч двох емоційно неврівноважених жіночок, одна з яких має явно зламану психіку, не дає підстав вважати, що Зеленському щось від них реально загрожує, - зазначила у коментарі Резонансу ексстарша слідча Генпрокуратури України з особливо важливих справ Галина Климович. - Безумовно, що це виглядало брутально і що не можна ображати інститут президентства, але до перспективи цього кримінального провадження я ставлюсь критично.

ГАЛИНА КЛИМОВИЧ ЗАКИДАЄ НОВОМУ ОЧІЛЬНИКУ ГПУ ПОСАДОВИЙ ЗЛОЧИН