14 червень 2024, П'ятниця, 10:57

Кожен правоохоронець, який застосовував тортури, має отримати найсуворіше покарання, – Бабіков

30 Червня 2020г.
Снимок экрана 2020 06 30 в 15.34.22

У 2020 році вже 9 осіб постало перед судом за звинуваченням у скоєнні тортур. Низка кримінальних проваджень розслідується слідчими Державного бюро розслідуваннь і зараз. Про це в ефірі програми "Офіційна розмова" в етері телеканалу "ДОМ" розповів перший заступник Директора ДБР Олександр Бабіков.

- Практично за кожним фактом, коли ми дізнаємося, що до громадянина застосовуються незаконні методи дізнання, ми намагаємося максимально швидко відпрацювати увесь комплекс необхідних слідчих дій, зібрати первинні докази. Наша позиція і позиція Генеральної прокуратури полягає в тому, що кожна особа, вина якої буде доведена в скоєнні тортур, має постати перед судом і отримати максимальне покарання за скоєний злочин, - зазначив Бабіков. Про це пише Резонанс 30 червня з посиланням на пресслужбу ДБР.

Крім того, перший заступник Директора Держбюро розповів про стан розслідування факту катування у Кагарлицькому відділенні поліції.

ЗҐВАЛТУВАННЯ У КАГАРЛИКУ: ЩО НЕ ТАК З НАШИМ СОЦІУМОМ?

Він повідомив, що наразі слідчими ДБР допитано більше 50 свідків, призначено комплекс експертиз. У ході розслідування було встановлено низку інших епізодів, вчинених цією ж групою осіб.

- Думаю, протягом найближчих місяців ми зможемо сформулювати достатню доказову базу для того, щоб передати справу для розгляду суду, - резюмував керманич ДБР.

КАС ЗАЛИШИВ ЗА ҐРАТАМИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ІЗ КАГАРЛИКА, ПІДОЗРЮВАНИХ У ЗҐВАЛТУВАННІ