02 червень 2023, П'ятниця, 19:23

На мітингу Порошенка у Вінниці Нацполіція побила представників Нацкорпусу

27 Березня 2019г.

У Вінниці на мітингу Петра Порошенка правоохоронці побили й затримали представників “Національного корпусу” і “Національний дружин”. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-служба “Нацкорпусу”.

“Національний Корпус та Національні Дружини прийшли на акцію Порошенка у Вінниці, щоб вкотре спитати, коли посадять свинарчуків за розкрадання армії. Наших представників силовики намагались заблокувати за 500 метрів від сцени, а потім почали бити й затримувати наших побратимів!”, – йдеться у повідомленні для ЗМІ.

ЯКА Ж МІНЛИВА ЦАРСЬКА МИЛІСТЬ!

Також повідомлялося, що активісти та члени організації “Національний корпус” та “Національні дружини” виїхали до дому кума Путіна Віктора Медведчука.

"27 березня під час проведення масових заходів поліція затримала трьох осіб, які застосували до поліцейських газ дратівливої дії, піротехнічні засоби, кидали в правоохоронців камінням, - у свою чергу повідомили у відділі комунікації поліції Вінницької області. - Поліцейські забезпечували охорону громадського порядку під час зустрічі громадян з кандидатом в Президенти України. На площі зібралося декілька тисяч мешканців міста та області. Для попередження конфліктних ситуацій з мітингувальниками, які вирушили на площу, працювала поліція діалогу. Після вчинення порушення громадського порядку трьох з них були затримані для недопущення подальшого розгортання конфлікту та загрози безпеці громадян".

"Наразі зловмисники затримані та доставлені у відділення поліції для з’ясування їх осіб. Їх діям буде надана правова оцінка", - акцентували у поліції, передає Резонанс.

ПОГРАБУВАННЯ ПО-«АЗОВСЬКИ». ЯКИЙ САМЕ «ПОРЯДОК» НЕСУТЬ НАМ «НАЦІОНАЛЬНІ ДРУЖИНИ»