02 червень 2023, П'ятниця, 19:04

Яка ж мінлива царська милість!

28 Березня 2019г.
Фото: 33kanal

Ще недавно Арбітр Нації кидав ласкаві погляди на загони «Національних дружин», організовані білорусько-російським нацистом Сергієм Коротких (він же ж «Боцман», він же ж «Малюта») та підполковником Національної гвардії України народним депутатом Андрієм Білецьким, особисто вручав «Боцману» український паспорт та нагороджував орденом і президентською відзнакою Білецького. А сьогодні монарша особа лютує від одного лише згадування про «Національні дружини», які, взявши підряд від ворогів Петра Олексійовича, ганяють його на передвиборних мітингах, мов хорти зайця.

Служба безпеки України, яка раніше не бачила нічого дивного в тому, що засновник російського «Национал-Социалистического общества» за перший же ж рік перебування в Україні став доларовим мільйонером, тепер на своїй офіційній веб-сторінці розповідає про справжню біографію «героя» та «учасника АТО» Коротких.

А колишній народний депутат Микола Поровський 19 березня 2019 року проводить прес-конференцію в «Укрінформі» (хто оплатив оренду зали я не питаю – напевно, пан Микола вирішив пожертвувати свою пенсію за кілька місяців) та переконує, що «Білецький нічого не розуміє в бойових порядках взводу. Він не має офіцерської честі. Йому і відділення не можна доручити, не те, що батальйон», оскільки підполковник Білецький взагалі не служив у Збройних Силах і свого часу «відкосив» від армії.

Дійсно, Білецький Андрій Євгенович (за паспортом – Белицкий Андрей Евгеньевич), активіст націонал-соціалістичного руху та учасник так званих Євразійських з'їздів молоді, жодного дня не служив в українському війську і, взагалі, ніколи не складав присягу. Ба більш того, майбутній підполковник Нацгвардії знаходився на військовому обліку призовників з 11 квітня 1996 року в Дзержинському районному військовому комісаріаті м.Харків, мав відстрочку від призову на військову службу до червня 2001 року в зв’язку з навчанням у виші, але по завершенні відстрочки переховувався від військкомату й 7 травня 2005 року був знятий з обліку призовників як нерозшуканий. На облік військовозобов’язаних так і на став.

Але виникає запитання: а що, пан Поровський та його куратори з Адміністрації Президента України про це не знали раніше? – Знали, на доказ чого публікую сторінку з матеріалів кримінальної справи, порушеної злочинною владою щодо Білецького в грудні 2011 року за ст. 187 КК України (розбій).

Але доки Білецький з «Боцманом» не стали заробляти на організації анти-порошенківських акцій, на вулиці Банковій не помічали ані скандальної біографії «героїв АТО», ані джерел їх доходів, ані численних публікацій, в яких цей дует обвинувачувався в розбійних нападах, вимаганні та розкраданні бюджетних коштів, що виділялись на виплату грошового забезпечення бійцям полку «Азов» НГУ.

Тепер, бачте, прозріли. Ну-ну…

Джерело

НА МІТИНГУ ПОРОШЕНКА У ВІННИЦІ НАЦПОЛІЦІЯ ПОБИЛА ПРЕДСТАВНИКІВ НАЦКОРПУСУ

Володимир Бойко Журналіст