» Про “ужасы нашего городка”, започатковані Аваковим

01 липень 2022, П'ятниця, 16:59

Про “ужасы нашего городка”, започатковані Аваковим

2 Серпня 2018г.
0
086c4ed068b1beb81

Картина маслом!

Зухвале вбивство колишнього ветерану батальону "Донбас" Віталія Олешка ("Сармата") багато чого з тайного зробило явним... Зокрема, щодо славетної роти "Торнадо", а також "Азову".

Отже, що ми маємо у сухому залишку?..

Спочатку за згвалтування був засуджений "торнадівець" з позивним "Ірокез" Володимир Галабурдов (наразі судом розглядається його касаційна скарга на вирок).

Згодом, незалежо від справи Ірокеза, були затримані й засудженні до різних термінів ув'язнення (за створення ОЗУ, мародерство, тортури, незаконне викрадення людини й насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) ще 12 "торнадівців", нинішніх відомих "політв'язнів" на чолі зі своїм комбатом Русланом Оніщенком-Абальмазом.

Поки ура-патріоти, професійні активісти й просто бовдури волали про хєроїв-"жертв злочиного режиму" "торнадівців", черговий з них, Олександр Пугачов (Гамі), на той момент перебуваючи у розшуку, застрелив двох копів у Дніпрі, включаючи молоду жінку. Тоді "активісти" в дусі конспірології почали волати, що затриманий й вбивця начебто різні люди. Не прокатило, але воплі та соплі не припинилися й досі.

Тепер ось ще один колишній "торнадівець" (вірогідно зі своїми побратимами-"подільниками") Артем Матюшин ("Тьома Заєць") застрелив ветерана "Донбасу" Віталія Олешка. Щоправда, перед тим він із товаришами по службі в міліцейській роті встиг перевестися до лав полку "Азов".

Причому, за словами засудженого до 9 років ув'язнення "торнадівця" й колишнього луганського антимайданівця й сепаратиста Миколи Цукура, перевелися вони за сприяння колишнього "азовця", діючого замміністра МВС Авакова Вадима Трояна. До того ж Матюшин і К де-факто надійшли в розпорядження одіозного Сергія Коротких ("Боцмана"), відомого також як колишній білорусько-російський неонаціст "Малюта" та ймовірний вбивця Ярослава Бабича.

Боцман - сірий кардинал "Азову", головна кишеня полку й негласний куратор декількох дочерніх проектів т.зв "Азовського руху". Найвідоміший з них - "Національні дружини" номінально очолює колишній наступник Білецького на посаді комбата полку Ігор Михайленко ("Черкас"), який свого часу разом з декількома своїми підлеглими "азовцями" проходив фігурантом по справі пограбування інкасаторів "Ощадбанку" у Запоріжжі...

Нагадаю, що наразі загальновідомим покровителем "Азовського руху" є міністр МВС Аваков. Той самий, який в 2014 році роздавав міліцейські ксиви в минулому неодноразово засудженим кримінальникам, які спочатку увійшли до складу батальону "Шахтарськ", згодом розформованого з формулюванням "за мародерство", а ще пізніше успішно перейменованого у "Торнадо".

Гасіть світло! Завіса!

P.S До речі, звертаю вашу увагу, що найактивніше зараз ліпить "політв'язнів" з "торнадівців" такий собі "командир закордонних частин УПА" невидимого фронту, ініціатор фейкових "конгресів" від імені усього українського народу, вчорашній далекобійник зі Штатів, який раптово та миттєво (аж з серпня 2014-го) перетворився на революціонера та патріота, Рустам Ташбаєв. Ліпить, незважаючи на усі зауваження!

Джерело

26165707_1998910867034384_13914841764809274_n
Артем Фурманюк Журналіст