12 квітень 2024, П'ятниця, 15:50

Припинення терористичної загрози – неодмінна умова існування держави

10 Лютого 2021г.
24543779

Артем Шевченко, директор Департаменту комунікацій МВС України

Логіку закриття інформаційних ТБ та онлайн-помийок держави-агресора РФ, які тільки формально були українськими, легко пояснити такою простою юридичною конструкцією. Вона очевидна для юристів і правоохоронців. Сподіваюся, її сприймуть і медійники. Спрощено вона виглядає так.

Завдання усіх правоохоронних органів держави – передусім не допустити кримінального/адміністративного правопорушення і шкоди законним інтересам громадянина, держави, суспільства – тобто превенція. Але якщо цього не вдалося зробити, воно вже відбулося і триває, то завдання усіх правоохоронних органів держави – терміново припинити усіма законними способами карне за законом діяння. Їде це п`яничка за кермом (адмінка). Нападає ґвалтівник чи вбивця на свою жертву (побутовий кримінал). Захоплює російський диверсійний загін Гіркіна ціле 100-тисячне місто Слов`янськ (тероризм). Фінансують структури з РФ и ОРДЛО "українські ТБ-канали", які несуть дезінформацію і пропаганду в інтересах країни-агресора (інформаційний тероризм).

Всі ці правопорушення мають бути передусім законно припинені усіма причетними силовими і правоохоронними структурами держави. Після цього починається притягнення до відповідальності: збір всіх доказів, пред'явлення підозр і покарання. Але  Що і було зроблено рішенням РНБОУ як конституційного органу.

Про те, чому життєво необхідно, якщо треба то зі зброєю, оберігати наші телевізійні вежі – тобто інформаційний простір від ворожої агресії, – покажемо скоро у докфільм "Позивний Італієць". Його символ – телевізійна вежа на горі Карачун над Слов'янськом. А сам він про трагедію італійського журналіста Роккелі, російського перекладача Миронова, драму українського добровольця-нацгвардійця Марківа і відповідальність за це країни-агресора РФ.

ЄНІН РОЗПОВІВ, ЯК УКРАЇНА ПРОТИСТОЇТЬ ФЕЙКАМ РОСІЙСЬКОГО СЛІДКОМУ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram