03 червень 2023, Субота, 01:58

Справу улюбленого податківця Курченка передали до суду (відео)

3 Листопада 2016г.

Слідчим відділом Військової прокуратури сил антитерористичної операції під керівництвом військового прокурора регіону Костянтина Кулика завершено досудове рослідування кримінального провадження щодо протиправної діяльності службових осіб Головного управління ДФС України у Харківській області. Про це повідомляє Генпрокуратура.

preview1

В. о. начальника Західної об’єднаної державної податкової інспекції м. Харкова Олексія Плотнікова і його посіпак – старшого інспектора ОДПІ  та старшого слідчого слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Харківській області затримали торік у грудні після одержання хабаря.

Наразі слідство зібрало усі докази, що 10 тисяч доларів США звинувачені вимагали і отримали у керівника місцевого підприємства за неповне відображенням виявлених порушень, та заниження суми несплачених податків до бюджету разом із штрафними санкціями на півмільйона гривень.

snimok-yekrana-2016-11-03-v-14-27-25

 

 

За даними Резонансу це вже третя спроба притягти до відповідальності одіозного податківця, якого пов‘язують із "младоолігархом" Сергієм Курченком. Попередні реалізації оперативники Служби безпеки намагались здійснити спільно із територіальними підрозділами прокуратури. "Але безуспішо. Справу двічі продавали, тому оперативні напрацювання передали до військової прокуратури сил АТО, яка провела повне та об‘єктивне розслідування, і направила матеріали до суду", - наголосив наш співрозмовник.

За офіційною інформацією ГПУ, також слідчими військової прокуратури "доведено вину начальника першого відділу слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Харківській області та старшого слідчого цього ж відділу, які вимагали та одержали неправомірну вигоду у сумі 100 тис грн, як винагороду за прийняття рішення про закриття кримінального провадження та не проведення подальших документальних податкових перевірок діяльності окремого суб’єкта підприємницької діяльності на території м. Харкова."

Обвинувальні акти за підозрою вказаних осіб у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368 КК України передано до суду для розгляду по суті.