» “Не можу нічого сказати про автентичність цього запису”, – речник Кремля про начебто розмову Порошенка та Путіна

09 грудень 2022, П'ятниця, 15:25

“Не можу нічого сказати про автентичність цього запису”, – речник Кремля про начебто розмову Порошенка та Путіна

10 Липня 2020г.
0
putin-medvedchuk-poroshenko-ishchut-puti-vihoda-iz-krizisnoy-dlya-nih-situatsii-ekspert_5c9759a302c59

Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що йому невідомо про розмову 2015 року між Володимиром Путіним і тодішнім президентом України Петро Порошенком, запис якої напередодні поширили в Києві.

ТЕЛЕФОННА РОЗМОВА ПОРОШЕНКА З ПУТІНИМ (ПОВНА ВЕРСІЯ)

- Мені невідомо про те, що така розмова могла відбутися. Я також не можу нічого сказати про автентичність цього запису», – цитує слова Пєскова ТАСС Радіо Свобода 10 липня, передає Резонанс.

Речник Кремля також відповів на питання, чи вітав Порошенко 12 червня 2014 року Путіна з Днем Росії: «Я не можу підтвердити цей факт, ніяких обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачені в такі національні свята, не здійснювалося, не здійснюється і зараз, на жаль».

У свою чергу у «Європейській солідарності» назвала «фальсифікатом» оприлюднені записи.

ДЕРКАЧ + ДЗЕРЖИНСЬКИЙ = ?

Раніше під час ефіру програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV представниця «Слуги народу» Ірина Верещук заявила, що Петро Порошенко під час телефонної розмови з Путіним у червні 2014 року нібито привітав його з Днем Росії.

Порошенко звинуватив її у брехні і заявив, що під час тієї розмови він висловив «рішучий протест Путіну», а сайт Кремля поширив інформацію про привітання.

МЕНЕ ЦІКАВИТЬ ТІЛЬКИ ТЕ, ЯК МОЖНА БУЛО ПІДСЛУХАТИ, ЗАПИСАТИ НА ПЛІВКУ ОФІС ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, — ЗЕЛЕНСЬКИЙ