14 червень 2024, П'ятниця, 13:18

Деркач + Дзержинський = ?

22 Травня 2020г.
1518520237 01

Андрій Деркач, народний депутат України, має своє бачення розвитку країни, являється палким прихильником російської церкви та однозначно проросійськи налаштованим політиком.

Він, до речі, як на мене, цього не приховує, тому намагається у своїй діяльності бути обережним, щоб не мати проблем ні із силовими структурами, ні праворадикалами.

Але хіба у нас мало політиків такого формату й з подібними поглядами на державне будівництво та орієнтацію в європейсько-азійському просторі?

Той же Петро Порошенко ще донедавна не визнавав іншої релігії, інакше як від православної церкви Московського патріархату, й молився на пресвятійшого для нього Кирила-Гундяєва. Цукерки «рошен» до цього часу на прилавках магазинів і супермаркетів від Ростова до Сургута… Я вже не кажу про ідеальну вербувальну ситуацію, коли під час війни - на території Росії, у Липецьку та інших містах, працюють потужні підприємства Верховного Головнокомандувача Збройних сил України!?

Тому дивно чути від П. Порошенка та його однопартійців, що «аудіофайли, які демонстрував Андрій Деркач, – сфабриковані, виготовлені на замовлення Росії...», адже він (Деркач) випускник Вищої школи КДБ ім. Дзержинського у Москві.

Ярлик причепили жорстко: шпигун, агент ФСБ, рука Москви, засланець Кремля.

За такою логікою випускник Варшавського університету – однозначно завербований Агенством розвідки Польщі, а якщо навчався у вишах Великої Британії чи США – то неодмінно агент відповідно МІ-6 і ЦРУ.

P. S. Такого рангу особи мають орієнтуватися в історії спецслужб хоча би сусідніх країн.

Пам’ятник Ф.Е. Дзержинському було демонтовано у Москві ще в серпні 1991 року, й практично зразу його ім’я зникло із назви єдиного вищого учбового закладу спецслужб СРСР, тобто ще при формальному існуванні Союзу Вища школа КДБ позбавилась імені організатора «червоного терору».

Потім цей учбовий заклад кілька разів змінював назву: Академія ФСК РФ; Академія Міністерства безпеки РФ й насамкінець Академія ФСБ РФ.

Андрій Деркач, якщо бути точним, не закінчував жоден із названих закладів, він навчався на 2-річних курсах підвищення кваліфікації (друга вища освіта), й має диплом Академії МБ РФ.

До речі, якщо за наведеним вище принципом хтось шукає «з усіма ознаками» шпигуна, то будь-ласка: Вовк Василь Васильович – у 1988 році закінчив із відзнакою слідчий факультет Вищої Червонопрапорної школи КДБ СРСР ім. Ф. Дзержинського.

ОПРИЛЮДЕНІ МАТЕРІАЛИ ПРО НАЧЕБТО ВПЛИВ БАЙДЕНА НА ПОРОШЕНКА ДО ДБР ПОКИ НЕ ПОТРАПИЛИ

Василь Вовк
Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України