27 травень 2024, Понеділок, 19:31

Василь Вовк
Василь Вовк

Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України


22 марта 2021

Усе було чинно, як то передбачають народні звичаї, національні традиції та місцеві морально-психологічні правила людського життя. Навесні 2016 року Любомир із села Побережжя і М. (мешканка іншого мальовничого села на Івано-Франківщині) за спільною згодою, із благословення батьків створили чарунку суспільства СІМ’Ю.

0
12 марта 2021

Всі, в тому числі слідчі СБ України розуміють, що дане провадження закінчиться нічим, тобто навіть про підозру жодній особі повідомлено не буде, й потихенько на фоні інших резонансних подій ця справа піде в забуття.

0
04 марта 2021

Кримінальне провадження щодо нього мало б бути закрите ще в жовтні минулого року із одночасним скасуванням розшуку (місце знаходження тіла «Лєшого» відоме – кадіївський міський цвинтар). Ніхто не може засуджувати мертвих: ні Бог, ні навіть Офіс Генерального прокурора. Але якщо немає чим звітувати, то вже краще відправте в суд обвинувальний акт щодо іншого Павлова – один з найбільш розпіареної і найжорстокішої тварини Мотороли.

0
17 февраля 2021

Ще влітку Приватбанк заблокував картку моєї дочки, оскільки фінансовий моніторинг визначив великим ризиком її зарплату у 8 тисяч гривень… Кілька днів тому зателефонували моїй дружині і повідомили, що блокують її картку, на якій 27 гривень… Сьогодні передзвонили мені, й повідомили, що оскільки я «публічна особа», то маю підтвердити легальне походження коштів (отримав аванс на роботі в сумі 7 тисяч гривень). Довго пояснював толерантному хлопчині, що не займав і не займаю посад (на жаль, чи на щастя), які визначені для категорії «національні публічні діячі», тобто фізичних осіб, які виконують або виконували в Україні визначні публічні функції.

0
25 января 2021

“Как последние урки, они еще и “заказывают” друг друга. Весьма прогнозируемый конец. Теперь им только осталось нагадить друг другу перед порогом служебных кабинетов”, – це пряма мова від мера Дніпра Бориса Філатова.

0
07 января 2021

Зверніть увагу, в Указі про відсторонення судді Тупицького значиться посилання лише на статтю Кримінального процесуального кодексу України, й відсутнє – на норму Конституції. Цей Указ більше схожий на постанову слідчого чи прокурора, ніж на рішення Глави держави.

0
24 декабря 2020

Про приховані передумови трагедій на військових літаках АН

0
22 декабря 2020

Спецслужби пострадянських республік переживають не найкращі часи, у тому числі й Федеральна служба безпеки РФ. Недостатнє фінансування, відтік кращих кадрів у бізнес і злочинний світ, низький рівень професіональної підготовки та дисципліни тощо – значно понизили рівень ефективності роботи пінкертонів.

0
20 декабря 2020

Дозволю собі дати пораду Олегу Татарову: отримуйте підозру, хто б її не погодив-підписав, наполягайте на проведенні слідчих дій невідкладно та із самого початку «на корню» аргументовано розбивайте висунуте звинувачення. Й якщо вийде, наполягайте на реєстрації злочинів щодо тих, хто незаконно притягував Вас до кримінальної відповідальності.

0
20 ноября 2020

Якщо останнім часом для успіху пісні не важливо мати логіку в словах і нотах, то для ефективного державного управління тексти рішень й процес їх імплементації мають бути чіткими, продуманими, виваженими, прорахованими на кільканадцять кроків наперед. Адже систематична відміна управлінських рішень чи неможливість їх впровадження в життя – це не тільки шкода авторитету влади, це гальмування розвитку держави та зневіра людей у можливостях її керівництва.

0
29 октября 2020

Хто додумався організувати скликання засідання РНБО у зв’язку із рішенням КСУ? Це все рівно, що скликати РНБО з приводу прийнятого, але такого що не сподобався комусь Закону, й доручення правоохоронцям розібратися із кожним депутатом, чому він голосував «за». Хтось розуміє абсурдність (навіть чисто з позицій простої людської логіки) таких дій?

0
18 июля 2020

Даний факт повинен стати стартом для розслідування масштабної корупції й «відвертого» криміналу в Українській асоціації футболу /АФУ/ (так сховали непопулярне, на жаль, ім’я – Федерація футболу України). Андрій Павелко – це усім відома особа з ознаками розкрадання мільйонів доларів США з українського спорту.

0
14 июля 2020

Тому й «поганий» для відповідних українських еліт (особливо проросійських) політичний легіонер Арсен Аваков, але «грає» він кваліфіковано та патріотично, спробуй замінити його посеред складного матчу, який і так складається поки що не на користь влади.

0
19 июня 2020

Акція навколо і практично усередині Шевченківського районного суду міста Києва на підтримку Стерненка, масштабний мітинг із очевидним перекриттям входу у Печерський районний суд столиці на підтримку Порошенка – лише найбільш показові явища останніх днів, які стосуються відправлення правосуддя в Україні та які активно обговорюються в усіх центральних ЗМІ

0
09 июня 2020

Заступник Міністра закордонних справ Євгеній Єнін 08 червня 2020 року роздає ексклюзивні коментарі у зв’язку із «визначальною» подією – початком в Нідерландах другої сесії розгляду справи про збиття над Донбасом пасажирського літака. При цьому він не коментує сам процес, а ворожить на кавовій гущі. Мовляв, я Вам з висоти свого досвіду розкажу, що буде, якщо щось буде…

0
29 мая 2020

На початку червня 2020 року відбудеться засідання робочої групи, створеної Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, щодо розгляду напрацювань основного відомства (СБУ) стосовно Проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про Службу безпеки України», в якому пропонуються напрями удосконалення організаційно-правових засад діяльності СБ України.

0
22 мая 2020

Тому дивно чути від П. Порошенка та його однопартійців, що «аудіофайли, які демонстрував Андрій Деркач, – сфабриковані, виготовлені на замовлення Росії…», адже він (Деркач) випускник Вищої школи КДБ ім. Дзержинського у Москві. Ярлик причепили жорстко: шпигун, агент ФСБ, рука Москви, засланець Кремля.

0
18 мая 2020

На сьогодні надто багато ознак, що це “таємна” вимога РФ в рамках нормандського формату для легалізації терористів, бойовиків, сепаратистів на Донбасі (для проведення у тому числі фейкових місцевих виборів), та вживленої багатотисячної армії російських агентів… (й не потрібно ховатися за тим, що там є запобіжники від Росії – ми знаємо, як вони швидко знімаються).

0
23 апреля 2020

Президент України Володимир Зеленський заявив, що після перезавантаження правоохоронних органів їх кількість має бути зменшена. На його переконання, велика кількість правоохоронних структур створена, щоб «розмивати відповідальність».

0
15 апреля 2020

Для чого весь цей сир-бор? Виконуючий обов’язки директора ДБР Соколов О.В. у 2008 і 2011 роках проходив службу в Управлінні СБУ Харківської області, яке очолював… Полковниченко О.М. Що ж так по відношенню до свого шефа, пане Соколов? Чи давній особистий конфлікт?

0
31 марта 2020

До чого призведуть фантазії співробітників правоохоронних органів, які останнім часом все більше з’являються в процесуальних документах?

0
05 февраля 2020

Це провадження інших перспектив, окрім як його закриття, немає. У такому з політичним відтінком розслідуванні, коли ще й відсутня загроза арешту, публічні особи в якості підозрюваних й обвинувачених почувають себе як риба у воді

0
30 января 2020

Що робити, як уберегти Державу? Потрібно позбутись олігархів, про що, до речі, говорять усі, вживаючи термін «деолігархізація», але ніхто не пропонує план заходів й алгоритм їхнього виконання. Хоча нічого надскладного у цьому немає.

0
16 января 2020

Але не побачив там перспектив хоча би таких вироків (5 років позбавлення волі) щодо сотень народних депутатів, міністрів, їхніх заступників, інших високопосадовців, відомих псевдо-бізнесменів, усілякого роду «публічних рішал», яким давно офіційно здійснено повідомлення про підозру в розкраданні народного добра й пограбуванні України у сумах, що обчислюються мільярдами гривень.

0
08 января 2020

Візьму на себе відповідальність стверджувати, що версія теракту має бути серед пріоритетних для слідства.

0
26 декабря 2019

Щодо зміни прокурорів й слідчих у міжнародній групі, то відповідно до угоди «…якщо один керівник не зможе продовжувати виконувати свої обов’язки – призначається новий керівник».
Не бачу проблем, й не потрібно шукати чорного кота у темній кімнаті!

0
02 декабря 2019

Наприкінці жовтня з’явилось відео-звернення С.Федини і М.Звіробій, в якому вони на підвищених тонах із використанням специфічного лексикону робили заяви у бік Президента України. При цьому явно наступили на межу з простором, в якому діє кримінальне законодавство.

0
24 февраля 2019

Все ж, давайте, уявімо чисто гіпотетично, що владі вдалось змістити Міністра внутрішніх справ України… Що далі?
Президент не має будь-яких повноважень щодо призначення виконуючого обов’язки очільника МВС, такі можливості у нього існують лише стосовно Міністра закордонних справ та Міністра оборони. Це прерогатива Прем’єр-міністра України, але вона обмежена нормативною базою Кабміну та відомчими актами – виконувачем обов’язків Міністра може бути призначений або його перший заступник, або один із заступників, які, в свою чергу, призначаються виключно за поданням міністра.

0
11 февраля 2019

Або докази щодо В.Мангера мізерні і йому пропонують утекти, або доказів достатньо, але йому дозволяють утекти?!

0
09 февраля 2019

20 березня 2014 року Службою безпеки України (Голова – В.Наливайченко) було завершено багатоденну операцію, внаслідок якої звільнено з кримського полону командувача ВМС України Сергія Гайдука та 7-х активістів, зокрема координатора Автомайдану Олексія Гриценка. Знаю не з телевізора…

0
02 января 2019

ЦВК за поданням МЗС перенесла 5 виборчих дільниць, які були розташовані на території РФ, до посольств України в Грузії, Казахстані та Фінляндії…, що, безсумнівно, перешкодить мільйонам українських громадян здійснити своє виборче право!

0
12 декабря 2018

Артур Мхітарян, відомий бізнесмен й публічна особа, зробив над резонансну заяву, у якій звинуватив органи безпеки та прокуратури, й за великим рахунком – Президента України у корупції в особливо великих масштабах і розмірах.

0
09 декабря 2018

Є достатньо підстав для висновку, що спецслужбам Росії було завчасно відомо про присутність на українських суднах співробітників СБ України. Ще один, дуже важливий напрям розслідування – хто здав?

0
28 ноября 2018

Воєнний стан почне діяти з дня опублікування Закону, тобто не раніше завтрашнього – 29 листопада 2018 року. Й у звязку з установленим 30 денним строком дії він у такому випадку закінчується 28 грудня 2018 року (хоча може бути скасований рашіше).

0
10 августа 2018

Очевидно, що влада не хоче засуджувати Кернеса, й одночасно не може відмовитись від обвинувачення. Тому йде пошук виходу з ситуації із застосуванням методу проб і помилок – який є хаотичним і недоцільним, але інтегрує в собі минулий досвід та нові умови для вирішення задачі.

0
01 марта 2018

Не має сумнівів, що офіційне залучення Віктора Медведчука до питань гуманітарної складової проблеми Донбасу було здійснено Петром Порошенком на вимогу Володимира Путіна.

0
28 ноября 2017

Що має зробити спецорган, отримавши таку інформацію. Вірно. Засекретити її, й розпочати об’єктову розробку з метою встановлення усіх обставин й осіб, причетних до підготовки, замаху чи вчинення фальсифікації результатів вибору українців. З реєстрацією відповідних правопорушень й притягненням конкретних осіб до кримінальної та іншої відповідальності… У даному випадку – усе навпаки.Якщо це інформація серйозна, то має бути отримана з глибоко вживлених джерел й мати відповідних гриф. Тому вбачаються ознаки розголошення співробітником таємної інформації… Якщо ж це відомості з бессарабського ринку, то не є гідним шановному товариству це обговорювати…

0
12 октября 2017

Керівництво “Трейд Коммодіті”, її господарі, а також керівництво “Енергоатому”, “Об’єднаної гірничо-хімічної компанії”, “Укрзалізниці” уже сьогодні мають бути затримані, або оголошені в розшук, якщо втекли. Інакше, це не системна робота, наслідком якої буде розвал справи після великого піару. Через день-два посадовці МОУ вийдуть під залог, а через кілька місяців цю справу закинуть в шухляду.

0
26 сентября 2017

Наливайченко Валентин Олександрович з листопада 2013 року до учора Росію не відвідував, й державний кордон у тому напрямку не перетинав. Його  допит СБУ 21 вересня 2017 року, публічно обставлений фейковою непроцесуальною підозрою у співпраці з Росією, люди розуміють як переслідування за державницьку позицію.

0
20 июля 2017

Якщо людям говорити правду, у тому числі щодо помилок у роботі, які визнаються та виправляються – народ зрозуміє!

0
05 декабря 2016

Відбувається системне фінансування терористичних організацій за підтримки й часто при безпосередній участі відповідальних державних органів. На цьому фоні пропадає бажання й не вбачається за необхідне аналізувати сьогодні окремі стогривневі побори, які, звичайно, мають місце в пунктах пропуску зони АТО.

0
17 ноября 2016

Чому саме В.Новинський із 43 народних депутатів фракції «Опозиційний блок» зацікавив владу в контексті показової боротьби з корупцією, «злочинцями минулої влади», ідейними ворогами українського народу, ненажерливими олігархами тощо?

0
13 октября 2016

Усі помітили, що останнім часом значно зменшились інформаційні потоки з приводу затримання у Москві українського журналіста.

0
30 сентября 2016

Сьогодні в тренді усе, що пов’язане з доповіддю по збитому росіянами малазійському Боїнгу. Зрозуміло, що кримінальне розслідування закінчилось ще рік тому, а у продовження – дипломатичне й політичне болото. Але навіть тут Україна не є гравцем й будь-яких важелів не має. Росія на коні, оскільки немає конкретних звинувачень про її причетність до цього жахливого злочину.

0
16 августа 2016

В Украине более десятка институций, которые по формальным признакам призваны бороться с коррупцией. Наиболее известные из них Национальное бюро расследований Украины (НАБУ), Служба безопасности Украины в лице Главного управления по борьбе с коррупцией и организованной преступностью (ГУБКОП), Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции (НАПК), Нацагентство по вопросам выявления, розыска и управления активами, полученными от коррупционных и других преступлений (НАВРУА)

0
10 августа 2016

Потрібні зміни в законодавство за аналогією з іншими країнами, які у схожих випадках застосовують презумпцію винуватості. Не зміг довести легальність і законність коштів та майна – воно конфісковуєтся в дохід держави, а особа звільняється з державної служби і пожиттєво позбавляється права займати у ній будь-які посади!

0
14 июня 2016

Розслідування правопорушень «сімейства» Януковича з використанням слідчої схеми, основою якої є стаття 255 Кримінального кодексу України (створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією…) – дещо суперечливий, але на сьогодні єдиний дієвий механізм для досягнення позитивного результату

0
02 июня 2016

На початку квітня цього року розгорівся скандал, викликаний публікацією міжнародного консорціуму журналістів-розслідувачів (ICIJ) матеріалів про офшорні компанії, що використовуються впливовими особами для ухилення від сплати податків

0