14 червень 2024, П'ятниця, 12:07

Віце-президент АФУ Олег Собуцький – бив суддю під контролем своєї охорони

18 Липня 2020г.
104002471 2594691177450125 7934292490207480513 N

«Печерський районний суд міста Києва розглянув матеріали щодо позову президента «Ниви» Василя Вовка до віце-президента ФФУ Олега Собуцького про захист честі, гідності і ділової репутації.

Нагадаємо, на одному із домашніх матчів «Агробізнеса» (Волочиськ) останній прилюдно, у присутності численних свідків, висловився на адресу керманича нивівців, генерал-майора СБУ, що нібито той винен у масових розстрілах майданівців. Пан Вовк беззаперечно спростовує цю недостовірну інформацію і тому за захистом звернувся до судової гілки влади України… Печерський районний суд міста Києва відкрив провадження цивільної справи…» - ЗМІ три роки тому.

Ця справа каламутиться кілька років. На вересень призначено засідання у Волочиському районному суді – за місцем прописки пана Собуцького, він добився переведення провадження на «контрольовану» ним територію, - зазначив Вовк. - Мене можна звинувачувати в упередженості – то Ваше, друзі, право. Але. Знаю продажність не деяких, а більшості футбольних суддів не за чутками.

Наші сусіди – житомиряни, «по-чесному» запропонували нам 10 тисяч доларів за програш, а коли ми відмовились – цю суму отримав суддя, він видумав пенальті, коли хлопці бігли в інший бік від штрафного майданчику вінничан.

Неодноразово «купував» суддів сам Собуцький – володілець команди «Агробізнес» (з великою повагою до гравців цього гарного колективу). Так, й ФК «Минай» (також чудові хлопці-футболісти) - це відмивання контрабандних коштів, його керівники – у минулому високопосадовці закарпатської митниці, які у даному випадку переважили грошові пропозиції хмельницького агробарона.

Олег Собуцький має понести кримінальну відповідальність – він вчинив дії з ознаками насильницького злочину, хоча бекграунд арбітра Іванова також не є позитивним.

Даний факт повинен стати стартом для розслідування масштабної корупції й «відвертого» криміналу в Українській асоціації футболу /АФУ/ (так сховали непопулярне, на жаль, ім’я – Федерація футболу України). Андрій Павелко – це усім відома особа з ознаками розкрадання мільйонів доларів США з українського спорту.

Чому до цього часу не в СІЗО? Не до мене питання, але буду працювати над ним.

Василь Вовк
Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України