"Золоті слова" Президента - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июнь 2020, Четверг, 19:31

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

«Золоті слова» Президента

23 апреля 2020г.
0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що після перезавантаження правоохоронних органів їх кількість має бути зменшена.

На його переконання, велика кількість правоохоронних структур створена, щоб «розмивати відповідальність».

«Це хаос. Правоохоронний хаос. Тому, коли ми перезавантажимо всі правоохоронні органи — я впевнений, що держава дійде до того, я навіть не знаю, чи можна про це говорити, щоб кількість цих „правоохоронних відповідальностей“ скоротилася в нашій країні. Щоб ти знав, що перед тобою сидять три людини і вони несуть повну відповідальність за криміногенну ситуацію, за те, що всі хабарники, авторитети, всі бандити — що вони сядуть в тюрму», — заявив Президент України.

Дійсні професіонали кримінальної юстиції підтримають Вас, Володимире Олександровичу! Ми про це говорили раніше й продовжуємо сьогодні наполягати саме на такому форматі боротьби зі злочинністю, зокрема корупційними правопорушеннями.

Особисто мої заяви щодо необхідності скорочення правоохоронних органів й зосередженні в одних руках зусиль та відповідальності, зроблені як у серпні 2018 року, так і буквально кілька днів тому, в посиланнях нижче.

Джерело

ВАСИЛЬ ВОВК: НАБУ, САП І ДБР СЛІД ЛІКВІДУВАТИ

Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України