14 червень 2024, П'ятниця, 12:06

ФСБ були потрібні не українські катери й моряки, а офіцери СБУ

9 Грудня 2018г.
Василь Вовк

Під час брифінгу начальник слідчого управління ФСБ РФ М.Шишов заявив, що після захоплення українських моряків у Чорному морі до них ініціативно звернувся житель Донецька, який впізнав в одному з українців людину, яка нібито катувала його.

За словами Шишова, заявник повідомив, що впізнаний ним співробітник Служби безпеки України заподіяв йому серйозних тілесних ушкоджень після затримання у місті Бердянську.

Цікава інформація, якщо розглядати її в комплексі інших даних.

ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА УТОЧНИЛА КВАЛІФІКАЦІЮ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО АГРЕСИВНОЇ ВІЙНИ РОСІЇ

Повернемось до вересня 2018 року.

Хоча й за складної обстановки, українські військові кораблі A500 «Донбас» і A830 «Корець» здійснили перехід через Керченську протоку в Азовське море. Росіяни супроводжували, провокували, але не йшли на таран й не затримували…

Чому ж тоді 25 листопада Росія пішла на безпрецедентний крок – обстріл наших військових та таран своїм прикордонним кораблем рейдового українського військового буксиру, який разом із двома малими броньованими артилерійськими катерами так само планово, як у вересні, переходив з порту Одеси до порту Маріуполь? Й це при тому, що наші судна розвернулись й повертались в Одесу!

Після системного аналізу вищевказаних подій в Керченській протоці та матеріалів брифінгу керівництва ФСБ є достатньо підстав для висновку, що спецслужбам Росії було завчасно відомо про присутність на українських суднах співробітників СБ України.

Ще один, дуже важливий напрям розслідування – хто здав?

Джерело

НАЛИВАЙЧЕНКО ІНІЦІЮЄ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЖОРСТКОГО «АЗОВСЬКОГО ПАКЕТУ САНКЦІЙ» ПРОТИ РФ

Василь Вовк
Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України