14 червень 2024, П'ятниця, 08:25

СБУ переходить в опозицію до влади?

28 Листопада 2017г.
Phpthumb Generated Thumbnailjpg

«Російські спецслужби розробляють план з фальсифікації виборів в Україні у 2019 році. Про це заявив представник Служби безпеки України на Національному експертному форумі…» - передає Радіо Свобода

З повагою до своїх колег, але істина – важливіше.

1. Будь-яка інформація, що виходить від державних структур, має відповідати двом важливим критеріям – простору й часу, щоб бути сприйнятою як об’єктивна, вчасна й допустима суспільством.

У цьому повідомлені – зазначені критерії відсутні.

2. Що має зробити спецорган, отримавши таку інформацію. Вірно. Засекретити її, й розпочати об’єктову розробку з метою встановлення усіх обставин й осіб, причетних до підготовки, замаху чи вчинення фальсифікації результатів вибору українців. З реєстрацією відповідних правопорушень й притягненням конкретних осіб до кримінальної та іншої відповідальності…

У даному випадку – усе навпаки.

Якщо це інформація серйозна, то має бути отримана з глибоко вживлених джерел й мати відповідних гриф. Тому вбачаються ознаки розголошення співробітником таємної інформації…

Якщо ж це відомості з бессарабського ринку, то не є гідним шановному товариству це обговорювати…

І насамкінець. А на чию користь готується РФ фальшувати результати? За усіма ознаками на користь нинішньої влади, оскільки:

- АПУ знаходиться в постійному контакті з Кремлем, зокрема через пана Медведчука. Перед здійсненням заходів на сході України - радиться з російськими чиновниками, тощо.

- Представники РФ вільно ведуть великий бізнес на території України, а «наші» олігархи почувають себе в Росії як риба у воді – в тому числі тримають там свої сім‘ї, володіють заводами, пароходами тощо.

- Ціла армія громадян Росії займають самі високі пости в українській Державі, при цьому агенти вплив РФ не тільки не переслідуються, а й постійно отримують підвищення по службі.

Для чого тоді заважати?!

Василь Вовк
Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України