13 квітень 2024, Субота, 01:07

Хто така РНБО порівняно із КСУ?

29 Жовтня 2020г.
111

Василь Вовк

Хто така Рада національної безпеки і оборони порівняно із Конституційним судом України? Нуль без палички! 

Й знову ж таки, хто додумався організувати скликання засідання РНБО у зв’язку із рішенням КСУ? Це все рівно, що скликати РНБО з приводу прийнятого, але такого що не сподобався комусь Закону, й доручення правоохоронцям розібратися із кожним депутатом, чому він голосував «за». Хтось розуміє абсурдність (навіть чисто з позицій простої людської логіки) таких дій?  

Це не просто правовий нігілізм, це повна відсутність розуміння основ державного управління і державотворення… Це КВК (клуб веселий і кмітливих) – якби ж не було так сумно.

Не буду знову нагадувати, наскільки значні й незаперечні повноваження делегує Конституційному Суду Конституція України, але вважаю за необхідне ще раз нагадати:

- на сьогодні, 29 жовтня 2020 року, усі заходи по боротьбі із корупцією, починаючи з 2014 року, не дали жодних результатів, які би задовольнили український народ. 

Тоді із-за чого переполох? Що - може рішенням КСУ звільнили десятки засуджених міністрів із тюрм, чи може олігархам із народної казни буде повернуто мільярди вкрадених коштів, чи може будуть звільнені з під варти підозрювані Гладковський, Злочевський, Насіров (вони давно на волі й сміються над Україною)?

- чи може НАБУ, НАЗК, СБУ, НПУ, ДБР – ліквідовані? Ні. Вони продовжують існувати разом із зростанням корупційної складової в українській владі.

Ніхто не забере в України пальми першості в створенні антикорупційних органів (приблизно, їх 20 штук), але й ніхто не змістить нашу країну з першого місця в імітації боротьби з корупцією.

Нічого не змінилося, але «худенькі» і «товстенькі» грантоїди злякались, що фінансування їх фейкової діяльності припиниться. А, може, ще й звернуть увагу на попередні розкрадання фінансів, які передбачались на боротьбу із корупцією в Україні. 

До речі, чомусь здається, що західні партнери в долі з нашими баригами.

Джерело

ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ДОВІРИ ДО КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДОЧИНСТВА ВНЕСУТЬ ДО РАДИ ЯК НЕВІДКЛАДНИЙ, — ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Василь Вовк
Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України