14 червень 2024, П'ятниця, 12:27

Генеральські дні для СБУ

15 Квітня 2020г.
81 Tn

Генерал-майора СБУ Шайтанова, якого учора співробітники спецслужби затримали за підозрою у вчиненні державної зради, суд заарештував. Це провадження має очевидну судову перспективу, але з урахуванням презумпції невинуватості наразі не можу назвати цю особу злочинцем.

Однак вітаю оперативних працівників СБУ з професійним супроводом і кваліфікованим завершенням оперативної розробки.

Не маю сумнівів, що слідчі Головного слідчого управління СБ України, як і передбачено законом, швидко, об’єктивно і всебічно проведуть досудове розслідування. Оцінюючи наявну інформацію і моделюючи ситуацію з позицій досвіду, упевнений, що судовий розгляд не за горами.

ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА СБУ ШАЙТАНОВА ЗАПІДОЗРИЛА У ДЕРЖЗРАДІ ТА РОБОТІ НА ФСБ

__________________________

Сьогодні ж на сайті ДБР з‘являється інформація щодо повідомлення про підозру у вчиненні хуліганства генерал-лейтенанту СБУ у відставці (у минулому двічі начальник Управління СБ України у Харківській області Полковниченко Олександр Миколайович).

До речі, на опублікованому відео він в діяннях, які дійсно мають ознаки хуліганства, участі не приймає.

Виникають й інші питання.

1. Дії Полковниченка О.М., вчинені у червні 2015 року, сьогодні кваліфікуються за частиною ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом). Це злочин невеликої тяжкості, й строк давності по ньому – 3 роки.

Для чого весь цей сир-бор?

2. Виконуючий обов’язки директора ДБР Соколов О.В. у 2008 і 2011 роках проходив службу в Управлінні СБУ Харківської області, яке очолював… Полковниченко О.М.

Що ж так по відношенню до свого шефа, пане Соколов? Чи давній особистий конфлікт?

ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТУ ЗАПАСУ СБУ ПОЛКОВНИЧЕНКУ ДБР ПОВІДОМИЛО ПІДОЗРУ У ХУЛІГАНСТВІ

Василь Вовк
Василь Вовк Екс-начальник Головного слідчого управління СБУ, військове звання - генерал-майор, заслужений юрист України