» Останні спецоперації СБУ – це дискредитація її роботи

17 серпень 2022, Середа, 01:34

Останні спецоперації СБУ – це дискредитація її роботи

23 Жовтня 2018г.
0
44539072_2293256174080248_8925451226640809984_n

Після справ Саакашвілі, Савченко, Бабченка хочу прокоментувати справу СБУ проти Тимофія Нагорного.

За словами правої руки екс-генпрокурора Пшонки, а нині керівника столичного СБУ О.Валендюка, у вересні громадянин РФ, який постійно проживає в Канаді, звернувся до СБУ із заявою про шахрайство щодо нього.

Двоє російських громадян і громадянин України пропонували свої послуги із вирішення питань про закриття кримінальної справи стосовно нього та його батьків на території РФ і не оголошенні його в розшук за лінією Інтерполу. Сума послуг сягала 1,1 млн. євро. Ці факти були підтверджені під час проведення негласних слідчих дій - про це розповів начальник главку СБУ.

НА ЗАКИДИ У ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЯХ СБУ ТА ГУР ВІДПОВІЛИ, ЩО НАГОРНИЙ СТВОРЮВАВ ПАРТІЮ ЗА ЗАВДАННЯМ СПЕЦСЛУЖБ РФ

Запитання перше.

Шахрайство передбачено ст.190 КК і є підслідністю нацполіції. Чому СБУ порушила закон, відкрила провадження і почала досудове розслідування?

"За завданням кураторів з ФСБ громадський діяч мав створити та розвинути політичну партію як інструмент просування зовнішньополітичних інтересів РФ та елемент дестабілізації ситуації в Україні", – сказав Олег Валендюк.

За версією слідства, політсила Нагорного мала взяти участь у виборах. Її лобіювання інтересів Росії мало полягати у перешкоджанні вступу України в ЄС і НАТО, порушенні питання про надання російській мові статусу державної.

Запитання друге.

У нас в Україні вже є декілька партій для просування інтересів РФ, перешкоджання вступу у НАТО, знищення статусу української мови як єдиної державної, тощо. Тому чому аналогічні звинувачення у держзраді не пред‘явлені Бойко, Вілкулу, Новинському, Рабіновичу, Мураєву, Шуфричу і так далі? Взагалі, існування чергової рашистської політсили нічого не дає. Якраз навпаки, Путін взявся до консолідації всіх своїх прихильників під крилом Медведчука.

Запитання третє.

Нагорний згідно відео хоче заробити 1 мільйон євро за послуги у Росії і при цьому планує зустрітись із Трампом і Путіним. Про це і заявляє. Давайте проаналізуємо шанси на це. Навіть Порошенко без грошей не може зустрінутись із Трампом. Що вже казати про інших?! Чи не є це повним абсурдом, про який повідомило СБУ?

Запитання четверте.

Провокатор СБУ, який знаходиться у розшуці ФСБ за багатомільйонні афери і має бути виданий РФ, запитує Нагорного чи будуть мовчати американці коли Путін фінансуватиме антиукраїнську партію. Нагорний відповідає - 100%. Вимагаю викликати на допит посла США, а потім заявити їм ноту протесту. Як це так можна - працювати разом у спайці з Путіним проти України?!

Запитання п‘яте.

Статті 111 Кримінального Кодексу Державна зрада

1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Так підривна діяльність вже була проведена? А може це був замах чи підготовка до злочину? Чи балаканина пана Нагорного, або заяви Надії Савченко вже нашкодили країні? Шахрайство і держзрада - це різні речі, пане прокуроре-розвіднику-сбушнику Валендюк!

Браво судді Цокол, яка чітко це розпізнала.

Ганьба Апеляційному суду м. Київ, який погодився на держзраду у цій справі!

Всі останні спецоперації СБУ - це дискредитація її роботи.

Джерело

У НАЛИВАЙЧЕНКА ПОТРОЛИЛИ «ШАМАНІВ З СБУ»

Купрій
Віталій Купрій Народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності