29 лютий 2024, Четвер, 06:22

Петро Димінський не отримував повістки на допит

23 Серпня 2017г.
630 360 1503328782 2375

Як відомо, 22 серпня 2017 року радник міністра МВС Антон Геращенко оприлюднив у своєму Facebook допис, де, зокрема, йдеться: «В понедельник утром Петру Дыминскому была официально вручена повестка на допрос и он был предупреждён, что ему будет предложено сдать образец своей ДНК следователю. Допрос был назначен на среду 23 августа…»

З повною відповідальністю заявляю – це неправда, Петро Димінський не отримував повістки на допит. Якщо Антону Геращенку дорога його репутація та авторитет, упевнений, що йому не складе труднощів оприлюднити цей офіційний документ. А саме – повістку на допит, підписану Петром Димінським та вручену йому у понеділок, 21 серпня 2017 року. Своєю чергою, ще раз запевняю, жодних повісток на допити ані на середу, 23 серпня, ані на п`ятницю, 25 серпня Петро Димінський не отримував.

Ще більший подив у захисту викликають слова міністра МВС Арсена Авакова, який, вочевидь, або взагалі не вникав у суть справи, або свідомо перекручує факти з однією, лише йому відомою метою. Так, 23 серпня Аваков оприлюднив у своєму Facebook такий пост: «Він повинен з`явитися на допит сьогодні…» Знову ж таки, хотілося б запитати в Арсена Борисовича – хто Вас так дезінформує і чи маєте Ви докази цим словам? І чому виклик на слідчі дії виходять не від слідчого Нацполіції, не від процесуального прокурора, а особисто від Міністра, та ще й у Facebook?

Далі, якщо Ви дійсно цікавились перебігом цієї справи і діями Ваших підлеглих, то очевидно би знали, що допит Петра Димінського слідчим відбувся у неділю, 20 серпня, про що свідчить відповідний протокол, підписаний в тому числі і підзахисним. Однак про цей факт Ваш Facebook чомусь підозріло мовчить…

СУД ВІДПРАВИВ ОХОРОНЦЯ БІЗНЕСМЕНА ДИМІНСЬКОГО ЗА ГРАТИ

А тим часом сьогодні Петро Димінський, здійснюючи бізнес-візит до Женеви (так, саме ділову поїздку, а не «втечу», як її без суду і слідства намагаються подати фейсбук-міністри та фейсбук-радники, адже підзахисний має статус свідка і має право на вільне переміщення), пройшов медогляд у доктора медицини, лікаря Дімітроса Самараса.

Вердикт: «Підтверджую, що даний пацієнт перебуває в хорошому фізичному та психологічному стані, і що немає жодних медичних протипоказань, що створювали б будь-які конкретні обмеження, що стосуються його діяльності. Фактично, медична експертиза не виявила жодних слідів переломів, вивихів суглобів, синців, подряпин чи інших тілесних ушкоджень.»

Також необхідно звернути увагу на ще одну важливу обставину. Жодне відео і жодні докази на сьогодні про те, що підзахисний перебував за кермом, громадськості не продемонстровані! Натомість, з метою маніпуляції громадською думкою демонструється відео, де Петро Димінський перебуває за кермом іншого (!) автомобіля тієї ж марки, що підтверджує факт його відсутності в автомобілі, що потрапив у ДТП.

Підсумовуючи, дуже хочеться сподіватися, що попри непереборне бажання очільників МВС перевести цю справу у політичну площину, слуги закону все ж таки згадають про поняття «офіцерської честі», і як мінімум до завершення слідства припинять пересмикувати факти і маніпулювати громадською думкою.

Джерело

20994043 486246445089100 5135908989503149846 N
Микола Лисий Адвокат, екс-Військовий прокурор Західного регіону України