18 червень 2024, Вівторок, 18:12

Про день військової прокуратури

1 Грудня 2016г.

Перше грудня - святкування дня української прокуратури. Для всіх прокурорів Свято.

А для генерала Якубовського та інших офіцерів військовоі прокуратури Південного регіону процесуально-бойова операція.

30.11-01.12 військові прокурори спільно з офіцерами Держприкордонслужби, інших правоохоронних органів та державних структур здійснили вихід в море до Одеського газового родовища у Чорному морі. Це була складна слідча дія. Військові прокурори фіксували той факт, що належні Україні бурові платформи ( як встановило слідство військовоі прокуратури так звані вишки Кацуб) зусиллями росіян мають змінені навігаційні дані та незаконно використовуються під прапором РФ. На платформах перебувають озброєні військові підрозділи збройних сил Росії.

Сухий процесуальний залишок двох діб роботи багатьох українських патріотів (окремо дякую присутній з військовими прокурорами голові українського "Чорноморнафтогазу" мужній Світлані Нєжновій):

У порушення встановлених міжнародних правил мореплавства російське командування уже вкрадених ними українських бурових платформ відмовилось відповідати на загальноприйнятому радіочастотному каналі на запити українських прикордонників.

Ракетний катер ВМФ РФ, який відразу з'явився у даному районі, відкрито заявив, що встановлює режим плавання для інших суден. Як на війні.

Російський військовий корабель прямо порушив норми міжнародного морського права. Крім того, російські військові, здійснюючи небезпечне маневрування поблизу українського корабля, створили загрозу мореплавству. Всі ці порушення українських та міжнародних законів під лагідним зимовим вітром детально зафіксовані у відповідних процесуальних та інших документах.

За результатами святкування Дня прокуратури Украіни: - отримані чіткі процесуальні докази злочинів російських військових. Зібрані докази посилють позицію України у міжнародних судових процесах проти Російськоі Федерації.

Такий от день прокуратури. З присмаком морських хвиль та вірою у повернення українського Криму.

12715685 576828722468252 7805543526516281562 N
Анатолій Матіос Заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор України