24 червень 2024, Понеділок, 08:39

Щодо оперативно-розшукової роботи ДКВСУ

3 Липня 2018г.
20046452 302325013510444 5622677832348775165 N

Із метою організації належної взаємодії з оперативними підрозділами Національної поліції України щодо попередження та протидії протиправної діяльності кримінальних елементів, досягнення позитивних результатів у боротьбі із злочинністю, управлінням оперативно-розшукової роботи Державної кримінально-виконавчої служби України (далі - ДКВСУ) ініційовано проведення розширених міжвідомчих нарад на рівні керівництва Національної поліції України (Аброськін В.В.) та керівництва ДКВСУ.

Вже проведено дві такі наради, розроблено комплекс оперативно-профілактичних заходів із конкретними датами виконання та затверджено графік проведення таких нарад до кінця року.

Продовжується робота щодо взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів. Забезпечується координація і здійснення заходів щодо виконання загальнодержавних і регіональних програм у правоохоронній сфері, проведення постійного моніторингу стану законності і правопорядку, недопущення ускладнення криміногенної ситуації та профілактики злочинів і правопорушень.

Управлінням оперативно-розшукової роботи ДКВСУ розроблений та направлений до територіальних органів управління план організаційно-практичних заходів щодо надійного перекриття каналів надходження до зон, що охороняються, наркотичних речовин і мобільних телефонів.

Підготовлено низку інших документів, спрямованих на активізацію роботи оперативних підрозділів установ; викриття та припинення фактів незаконного обігу наркотичних, психотропних засобів, їх аналогів та прекурсорів; вчинення засудження та ув'язненими шахрайських дій за допомогою мобільних терміналів.

Так, оперативними підрозділами Національної поліції України спільно з оперативними працівниками Управління оперативно-розшукової роботи ДКВСУ проведено комплекс оперативних та оперативно-технічних заходів у рамках реалізації оперативно- розшукових справ в установах виконання покарань Вінницької, Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Встановлено організаторів та виконавців, причетних до здійснення шахрайських дій на території України, виявлено та вилучено речові докази.

Із метою якісної організації оперативно-розшукових заходів, проведення негласних слідчих дій Управлінням оперативно-розшукової роботи ДКВСУ розроблено та направлено для опрацювання до Національної поліції України проект Інструкції "Про порядок взаємодії оперативних підрозділів органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України та оперативних підрозділів Національної поліції України".

Для нейтралізації негативного впливу "злодіїв у законі" та т. з. авторитетів злочинного середовища, ДКВСУ постійно у взаємодії з оперативними підрозділами поліції проводиться відповідна та ефективна робота з вказаною категорією осіб, забезпечується збір оперативної інформації, документування їх противних намірів, оперативне супроводження.

28535151 1850952991581933 2140617925 N
Денис Чернишов Заступник Міністра юстиції України, куратор Державної кримінально-виконавчої служби України