» Сила, що змінює країну?

02 липень 2022, Субота, 08:09

Сила, що змінює країну?

1 Серпня 2018г.
0
37940100_2100437460205283_8050044988005810176_n

Сьогодні вранці кілька десятків молодиків у футболках з написом "Національний корпус" під вибухи петард, завісу димових шашок, вигукуючи "Ганьба" та російські матюки, зайшли до будівлі, в якій розмщується Херсонська обласна прокуратура.

Виявилось, що вони прийшли вимагати негайного розслідування справи радниці міського голови Херсона, тво керівника апарату міської ради Катерини Гандзюк, яку напередодні невідомий облив кислотою.

Обласний прокурор Віталій Тригубенко зустрівся з активістами та надав їм всю інформацію, яка стосується цієї справи.

Зокрема, він повідомив, що злочин проти дівчини прокуратурою перекваліфіковано з ст.296 КК України "хуліганство" на ч. 2 ст. 121 КК України "Умисні тяжкі тілесні ушкодження, вчинені з метою залякування потерпілого".

Нацполіцією вже складений фоторобот нападника, проводяться необхідні експертизи. Розглядається три версії скоєння нападу.

Постраждалій надали необхідну медичну допомогу і вирішується питання щодо перевезення її до столичного лікувального закладу.

До оперативно-розшукової роботи з метою якнайшвидшого виявлення та затримання злочинця окрім підрозділів Нацполіцї залучено оперативників СБУ Херсонщини та АР Крим. Також попереджено прикордонників про можливу спробу злочинця покинути територію України.

І, о Боже, все це вже зроблено до приходу "гостей" в обласну прокуратуру!

Вирогідно, хлопці спеціально обрали цю надзвичайну подію для гучного самопіару. Яким традиційно займаються політики різного штибу.

До речі, представників Нацкорпусу відверто здивувала та обставина, що в кабінеті немає прокурора, який займається процесуальним керівництвом даного кримінального провадження. А те, що людина вже другу добу працює з оперативниками по місту - для них незрозумілий факт!

І другий шок - прокурор Євген Красножон не входить до складу групи, яка займається розслідуванням нападу на Катерину Гандзюк!

Подібний "негайний" тиск на правоохоронців відбувся наприкінці минулого року після вбивства Ірини Ноздровської. Кому треба було, якісно та блискуче прорекламував себе у "боротьбі" за справедливість та швидке розслідування. Але органи і так все відпрацювали: підозрюваний зараз за гратами.

Сьогоднішній вибухово-димний тиск на Херсонську обласну прокуратуру - чергове інсценоване видовище, яке спрямоване на підрив довіри до правоохоронців, розхитування суспільної ситуації та банальна реклама "Сили, що змінює країну"...?

Джерело

1516868352-4015-foto-press-slujbyi-gpu
Андрій Лисенко Речник ГПУ