» Як нишпорки НАБУ дали можливість втекти хабарнику

24 березень 2023, П'ятниця, 22:08

Як нишпорки НАБУ дали можливість втекти хабарнику

1 Березня 2017г.
0
4photo

28 лютого 2017 року в Молдові, нарешті, був затриманий підозрюваний у хабарництві суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус. З такої нагоди не зайвим буде нагадати, а як так трапилось, що нишпорки Національного антикорупційного бюро України, які цілодобово слідкували за Чаусом, дали можливість хабарнику безперешкодно виїхати з України.

Про це я розповів ще у вересні 2016 року: причиною того, що Чаус опинився за кордоном, став винятковий непрофесіоналізм та кричуще порушення режиму секретності керівництвом НАБУ. Внаслідок цього стався виток інформації, що дозволило Чаусу заздалегідть довідатись про негласні заходи, які здійснюєвались НАБУїнами відносно нього.

Більш того, судячи з втрачених співробітниками НАБУ секретних документів, відносно Чауса мала місце провокація підкупу, а хабародавець діяв повністю під контролем НАБУ, пропонуючи судді гроші. А це означає, що Чаус має дуже непогану перспективу отримати виправдовуальний вирок, а Ситник і Холодницький – опинитись на лаві підсудних.

Пропоную до читання мою статтю піврічної давнини про те, як співробітники НАБУ ганебно слідкували за суддею Чаусом.

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст