09 червень 2023, П'ятниця, 03:59

Значення найстрашнішої війни ХХ століття важко переоцінити

8 Травня 2019г.
1

У ці дні ми вшановуємо пам’ять всіх жертв Другої світової війни та відзначаємо День перемоги над нацизмом у цій війні. Значення найстрашнішої війни ХХ століття важко переоцінити. Як і важко повністю осягнути її страшні наслідки для українського народу.

Ми великою повагою згадуємо всіх захисників нашої землі, що загинули за нашу свободу і майбутнє. Схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів відомих і невідомих героїв.

Саме сьогодні, 8 травня, в Європі було припинено бойові дії та настав омріяний мир. Величезний та по справжньому жертовний вклад українського народу в настання цього миру дійсно важко представити.

Нині ж ми маємо з особливою увагою пам’ятати уроки історії та велику ціну цього миру! Тож нині я в першу чергу бажаю всім Вам мирного неба над головою!

Нехай ті страшні випробування, які випали на долю української землі і нашого народу в роки Другої світової війни ніколи більше не повторяться, а ті нелегкі випробування, які випали на долю України в нинішній час – закінчаться якнайшвидше і безповоротно!

Сьогодні ж, під час наради до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, голова організації ветеранів прокуратури області Петро Зубков виступив з ініціативою до керівництва ЦК Незалежної профспілки працівників прокуратури Запорізької області щодо відвідування могил учасників Другої світової війни – колишніх співробітників прокуратури регіону.

Дана ініціатива була підтримана та в подальшому буде втілюватись у життя.

Відтак звертаюсь до ветеранів прокуратури області, а також колишніх і нинішніх співробітників прокуратури: кому відомо про місця розташування могил учасників Другої світової війни – колишніх співробітників прокуратури, прохання повідомляти інформацію телефоном 225-10-35.

Джерело

59870516_580748635739291_3749316229601427456_n
Валерій Романов Прокурор Запорізької області, державний радник юстиції 3 класу