Після проведення службового розслідування Генінспекцією ГПУ було встановлено, що підозри були направлені особам з порушенням законної процедури. Протягом кількох тижнів Генпрокурор провів заслуховування по даній справі за участі всієї слідчо-прокурорської групи. Слідчо-прокурорська група діятиме виключно в руслі українського законодавства. Нагадаю, що підозра у кримінальному процесі — формальне твердження (припущення) уповноважених правоохоронних органів про причетність певної особи до злочину, засноване на неостаточних (неповних, проміжних) результатах розслідування. Наголошую ще раз: кримінальне провадження Курченкогейт, яке містить в собі безліч епізодів, після завершення всіх процедур буде передано до суду. Закон один для всіх так само, які в і решті попередніх випадків.
Як повідомив процесуальний керівник у кримінальному провадженні Костянтин Кулик, 07.03.2018 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва ЗАДОВОЛЕНО клопотання Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на ЗДІЙСНЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ щодо КУРЧЕНКА С.В.
Колишньому першому заступнику генпрокурора України та директору ДП «Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця» повідомлено про підозру у вчиненні службових та інших злочинів, самого екс-заступника Генпрокурора оголошено у розшук.
Ірпінський міський голова підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки) КК України. Тоді, на незаконному будівництві одна людина загинула, а інша отримала тяжкі тілесні ушкодження.
Є також ряд справ про вчинення дрібних правопорушень, до цих пір ніхто з їх фігурантів не скоював особливо тяжких злочинів. “Таких є приблизно 150 – наразі вони утримуються у слідчих ізоляторах, – уточнив Генпрокурор, додавши, що в жодному разі не відповідає дійсності те, що мова йде начебто про десятки тисяч патріотів”.
Під час відпрацювання інформації про можливі репресії, які пройшли після резонансного вбивства, прокуратура виявила факти нелюдського поводження з утриманими та розпочала розслідування за фактом перевищення службових повноважень. У ході подальшого слідства встановлено кричущі факти поводження з арештантами зі сторони працівників пенітенціарної установи. У зв’язку із цим, прокуратура змінила правову кваліфікацію на катування, за що передбачено 10 років ув’язнення.
З часу передачі до суду обвинувального акту відносно Боровика А.В. та інших п’яти обвинувачених, ПРАВОВА КВАЛІФІКАЦІЯ ТА ОБСЯГ ОБВИНУВАЧЕННЯ НЕ ЗМІНЮВАЛИСЯ!
ЗМІ з посиланням на Transparency International Ukraine поширили, на жаль, неперевірену інформацію про нібито закриття всіх проваджень щодо Віктора Януковича. Враховуючи, що «зраду» охоче підхопили пропагандисти, які працюють на ворогів України, закликаю ті ж ЗМІ тепер поширити об’єктивну, перевірену інформацію з офіційної довідки Генпрокуратури, яку ви прочитаєте нижче. На майбутнє прошу журналістів не соромитись перевіряти інформацію, звертаючись до прес-служби Генпрокуратури.
Набрав чинності Закон України «Про прокуратуру» в частині виконання положень щодо функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів
Ті, хто називають себе борцями із корупцією, витрачають грантові гроші на її підтримання усіма силами. Інакше як зрозуміти wow-пости про високі зарплати підозрюваного у хабарництві члена ВРП Гречківського?
Вихлюп в Youtube розмови Юрія Луценка із Ігорем Коломойським не може стати зараз сенсацією, оскільки був підслуханий рік тому у серпні 2015-го. Саме тоді, наприкінці минулого літа, партійний з’їзд «Блоку Петра Порошенка» прийняв рішення про перейменування партії у «БПП – «Солідарність».
Неофіційно. Гнути матюки і обкладати *ми посадову особу легко. Важко – за то відповісти за статтею КПК. Так, пане радикальний лідер?